صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

اسامي نامزدهاي جوايز هشتاد و هفتمين دوره «اسکار» اعلام شد

نامزدهاي هشتاد و هفتمين دوره جوايز اسکار در سمئول گلدوين تيه تر در منطقه بورلي هيلز توسط رئيس آکادمي علوم و هنر سينمايي خانم شريل بون ايساک و دو فيلمساز آمريکايي آلفونسو کوآرون، جي.جي آبرامز و بازيگر کريس پاين اعلام شد. مراسم اهداي جوايز اسکار روز بيست و دوم فوريه در دالبي تيه تر شهر لس آنجلس خواهد بود. امسال نيل پتريک هريس اجراي مراسم را بر عهده دارد.

کد خبر: 4932

کافه سينما/ نامزدهاي هشتاد و هفتمين دوره جوايز اسکار در سمئول گلدوين تيه تر در منطقه بورلي هيلز توسط رئيس آکادمي علوم و هنر سينمايي خانم شريل بون ايساک و دو فيلمساز آمريکايي آلفونسو کوآرون، جي.جي آبرامز و بازيگر کريس پاين اعلام شد. مراسم اهداي جوايز اسکار روز بيست و دوم فوريه در دالبي تيه تر شهر لس آنجلس خواهد بود. امسال نيل پتريک هريس اجراي مراسم را بر عهده دارد.
بهترين فيلم:
تک تيرانداز آمريکايي، پسربچگي،بردمن،هتل بزرگ بوداپست، ويپلش،تئوري همه چيز،بازي تقليد،سلما
بهترين بازيگر مرد:
ادي ردمين( تئوري همه چيز)، استيو کارل(فاکس کچر)، بردلي کوپر(تک تيرانداز آمريکايي)، بنديکت کمبربچ(بازي تقليد)، مايکل کيتن(بردمن)
بهترين بازيگر زن:
ماريون کوتيار(دو روز و يک شب)، فليستي جونز( تئوري همه چيز)، کايرا نايتلي( بازي تقليد)،رزمواند پايک( دختر از دست رفته)، ريس ويثرسپون(وحشي)
بهترين بازيگر مرد مکمل:
رابرت دووال(قاضي)، ايتن هاوک (پسربچگي)، ادوارد نورتن(بردمن)، مارک روفالو(فاکس کچر)، جي کي سيمونز(ويپلش)
بهترين بازيگر زن مکمل:
پاتريشيا آرکت (پسربچگي)،مريل استريپ(درون جنگل)، لورا درن(وحشي)، اما استون(بردمن)
بهترين کارگرداني:
بردمن، پسربچگي، فاکس کچر، هتل بزرگ بوداپست، بازي تقليد
بهترين فيلم خارجي‌زبان:
آِيدا، لوياتان، تيمبوکتو، قصه هاي وحشي، نارنگي ها
بهترين فيلم بلند انيميشن:
قهرمان بزرگ شش، ترول هاي جعبه ايي، چگونه اژدهاي خود رل تربيت کنيددو، ترانه دريا، داستان شاهزاد خانم کاگويا
بهترين فيلمنامه اقتباسي:
تک تيرانداز آمريکايي، بازي تقليد، فساد ذاتي، تئوري همه چيز، ويپلش
بهترين فيلمنامه غيراقتباسي:
بردمن، پسربچگي،فاکس کچر، هتل بزرگ بوداپست، شب گرد
بهترين فيلمبرداري:
بردمن، هتل بزرگ بوداپست، شکست ناپذير، آيدا، آقاي ترنر
بهترين تدوين:
تک تيرانداز آمريکايي، پسربچگي، هتل بزرگ بوداپست، وييلش، بازي تقليد
بهترين جلوه هاي تصويري:
کاپيتان آمريکايي، درميان ستارگان، ظهور سياره ميمون ها، نگهبانان کهکشان، مردان ايکس، سرباز زمستان
بهترين طراحي لباس:
هتل بزرگ بوداپست، فساد ذاتي، درون جنگل، آقاي ترنر، مليفيسنت
بهترين طراحي مو و چهره:
فاکس کچر، هتل بزرگ بوداپست، نگهبانان کهکشان
بهترين موسيقي:
هتل بزرگ بوداپست، بازي تقليد، درميان ستارگان، آقاي ترنر، تئوري همه چيز
بهترين ترانه:
فيلم لگو، سلما، فراسوي نورها
بهترين تدوين صدا:
تک تير انداز آمريکايي، بردمن، هابيت ها، ويپلش
بهترين مستند بلند:
شهروند چهار، پيدا کردن ويوين مه ير، آخرين روزها در ويتنام، نمک زمين، BIrunga
بهترين فيلم کوتاه زنده:
آيا، بوگالو و گرام، تماس تلفني، Butterlamp
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر