نتایج جستجو

  • تصاويري از زنان پليس در روسيه با لباس يونيفرم

  • در يخچال را باز مي کند و پارچ آب را بر مي دارد. ليوان را پر از آب مي کند، اما به محض نوشيدن اولين جرعه، از نوشيدن ادامه آب منصرف مي شود و مي گويد: « اين ديگر چه طعم بدي است!». اگر شما هم تا به حال در چنين وضعيتي قرار گرفته ايد، توجه داشته باشيد که پيشگيري بهتر از درمان است، بنابراين در وهله اول بايد از ايجاد بوي نامطلوب در يخچال جلوگيري کنيد و قدم اول براي رسيدن به اين امر، رسيدگي و تميز کردن مرتب قفسه ها و مواد داخل يخچال است.

  • «عماد طالب زاده» در کنار پسرش «ساتيار»

  • متخصصان تغذيه مي‌گويندگرسنگي حاصل کنش و واکنشي پيچيده است در معده، لوزالمعده و جريان خون که براي رفع آن بايد مواد خاصي را مصرف کرد. در اينجا با 7 ماده غذايي آشنا مي‌شويم که با خوردنشان نه تنها احساس گرسنگي‌مان برطرف نمي‌شود که حتي گرسنه‌تر مي‌شويم.

  • رئيس جمهور به عنوان دومين شخصيت برجسته نظام و اولين شخصيت اجرايي کشور که مسئول اجراي قانون است، وجودش متعلق به خودش نيست بلکه متعلق به همه ملت است، چه کساني که به او راي داده‌اند و چه کساني که به او راي نداده‌اند.

  • جوان و تاريخ/ کشف طلاهاي پنهان شده آلمان نازي که در معدن نمک Merkers پنهان شده بود، توسط سربازان ارتش امريکا در سال 1945 . نازي ها براي قدرتمند کردن اقتصاد خود و نيز جبران هزينه هاي جنگ، ذخيره طلاهاي کشورهاي اشغال شده را به مرکز منتقل نموده و صرف هزينه هاي جنگ مي کردند.در اين معدن نمک علاوه بر اين انبوه طلا، تعداد زيادي نقاشي و وسايل تاريخي نيز بدست نيروهاي امريکايي افتاد

  • روغن زيتون همچنين منبع طبيعي ويتامين E و حاوي اسيدهاي چرب اشباع نشده است؛ با اين حال، به علت توليد مواد شيميايي که در روند حرارت ديدن آن رخ مي‌ دهد، کارشناسان تغذيه توصيه مي‌ کنند گزينه سالم تري مثل روغن «کلزا» را که در فرانسه بيشتر استفاده مي‌ شود، براي پخت غذ،ا جايگزين روغن زيتون کنيد.

  • ن ۲۰ سال است که کار انيميشن مي کنم در اين مدت تنها اين را مي دانم يک تعداد آدم بودند که خوب کار کرده و مي کنند يعني آنها هستند که انيميشن ايران را زنده نگاه داشته اند. در اين بين هم تعدادي هستند که با چهره اي دولتي پسند کار خود را انجام مي دهند. بنابراين درصد افرادي که در انيمشن ايران ضعيف کار مي کنند خيلي بيشتر از کساني است که خوب کار مي کنند.

  • فکر مي‌کنم به عنوان يک دختر دقيقا آنقدر فشار بر خودتان احساس نمي‌کنيد، چون به نحوي انتظارها از شما کمتر است. من به هيچ وجه فشار بيش از حدي را تحمل نکردم و از همان ابتدا توانستم روش خودم را پيدا کنم. البته که من به پدرم و اصليتم افتخار مي‌کنم اما من همچنين نحوه کار و سبک خودم را دارم.