نتایج جستجو

  • پاي آقازاده ها که به ميان مي آيد، مرد جوان کت و شلوار پوشي که براي فروش خودرواش آمده وسط حرف مان مي دود و مي گويد:چند وقت است که رسانه ها اصرار به القاي اين موضوع دارندکه مشتري خودروهاي گران قيمت آقا زاده ها هستند. دليلش را نمي دانم ولي خيلي مسخره است.يوسفيان در جوابم مي گويد من دراين 34سال مشتري آقازاده نداشته ام و به جرات مي گويم آقازاده مازراتي سوار نديده ام، اگر هم از اين قبيل خودروها بخرند يا از طريق واسطه و وکيلشان مي خرند و سوار مي شوند يا اين که ترجيح مي دهند به جاي خودروي گران قيمت خريدن و در چشم همه بودن پولشان را جاي ديگري سرمايه گذاري کنند و با خودرويي به مراتب ارزان تر در شهر تردد کنند.

  • از نظر سازمان غذا و نباتات آمريکا يک رژيم غذايي سالم مانند هرمي است که از 6 پله حبوبات، سبزيجات، ميوه، چربي و روغن ها، لبنيات و گوشت، ماکيان، ماهي تشکيل شده است. درباره استفاده خودسرانه از ويتامين ها و مواد معدني تاکيد کرد: استفاده نابجا از ويتامين ها و مواد معدني ممکن است سبب مسموميت شود.

  • براي تحريک رشد مو به جاي استفاده از داروهاي شيميايي، مي توانيد از داروهاي گياهي که هيچ عارضه جانبي ندارد، استفاده کنيد.

  • اعتقاد بر آن است که کودکان درزمینه یادگیری زبان انگلیسی، بهتر از بزرگ‌سالان هستند. اما این بدان معنا نیست که افراد بزرگ‌سال نباید سمت یادگیری یک‌زبان بروند. در این مقاله به معرفی ۷ رازمی پردازیم که با اجرای آن‌ها می‌توانید نتایجی شگفت‌انگیز در جهت یادگیری هر زبان جدید به دست بیاورید!

  • طي ماه‌هاي گذشته برخي از مشترکان يکي از اپراتورهاي تلفن همراه و به خصوص مشترکان قديمي در طول روز چندين بار با پيامک‌هاي تبليغاتي روي نرم‌افزار وايبر مواجه شده‌اند. اين درحالي است که تاکنون گزارشي از صاحبان سيم‌کارت‌هاي اپراتور ديگر از چنين موضوعي دريافت نشده است.

  • در حال حاضر بيش از يک ماه از زماني که اکسپريا زد 3 سوني را خريدم ميگذرد و اين اسمارت فون دوست داشتني، همچنان به عنوان اسمارت فون اصلي من در تي موبايل به من خدمت ميکند.

  • ساده ترين و مهمترين کار در هنگام خريد يک خودروي کارکرده بررسي و بازرسي کلي خودرو است. شايد اين اتفاق براي شما هم پيش آمده باشد که قبل از معامله به کل گرم صحبت با فروشنده شده ايد ( يا فروشنده آگاهانه در حال چرب زباني محترمانه است ) و به واسطه حس اعتمادي که در آن لحظه بين دو سمت معامله ايجاد مي شود، ديگر همين چک اوليه و اجمالي از بدنه ، اتاق و سيستم فني انجام نمي شود تا يک روز بعد مشکلات احتمالي، خود به خود شما را دوباره رو در روي فروشنده قرار دهد. به همين دليل، اولين کار پس از انتخاب خودرو، بررسي اجمالي آن است.

  • البته عوامل مختلفي چون نداشتن تحرک روزانه، داشتن مشاغل کم‌تحرک، اختلالات تغذيه‌اي و ميل به پرخوري، برخي بيماري‌ها از جمله کم‌کاري تيروئيد، بارداري و مصرف برخي داروهاي کورتوني در بروز آن موثر است.

  • انتخاب جنسيت فرزند و زيبا بودن آن هميشه مسئله‌اي جالب و جذاب براي خانواده‌ها بوده است اکثر افراد دوست دارند فرزنداني زيبا داشته باشند که اين امر با توجه به پيشرفت دانش بشري و علوم اسلامي محال نيست. با خواندن و عمل به اين چگونه مي توانيد فرزند زيبايي داشته باشيد

  • موتورسيکلت Triumph Scrambler توسط پيشرانه‌اي به جلو رانده مي‌شود که 865 سي‌سي حجم دارد، با هوا خنک مي‌شود و هشت سوپاپه است. اين پيشرانه قادر است 58 اسب بخار نيرو و حدود 68 نيوتن‌متر گشتاور توليد کند و در کنار يک گيربکس پنج سرعته قرار مي‌گيرد. اگزوزهاي ضد زنگ دوقلو روکشي از جنس کروم دارند و نه تنها به موتورسيکلت کمک مي‌کنند با استانداردهاي مربوط به آلايندگي مطابقت داشته باشد، بلکه به موتورسيکلت Triumph TR6C Trophy Special که اواخر دهه 60 توليد مي‎شد نيز وفادار مي‌ماند.