صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

توضيحات اينستاگرامي «مهناز افشار» درباره سريال «عشق تعطيل نيست»

مهناز افشار با انتشار عکسي از خودش در اينستاگرام، طي دو پست جداگانه توضيحاتي درباره سريال «عشق تعطيل نيست» ارائه کرد. ي در اولين پست خود در مورد شباهت اين سريال به سريال محبوب آمريکايي فرندز نوشت:«احترام سلام دوستان عزيز از اينکه نقدي داشته باشيم ولي با ادبيات محترم، حتما تاثير بهتري خواهد داشت، که البته خيلي از شما عزيزان حتي بهتر از ادبيات شخصي من مينويسين و من ياد ميگيرم.

کد خبر: 7260

آخرين خبر/ مهناز افشار با انتشار عکسي از خودش در اينستاگرام، طي دو پست جداگانه توضيحاتي درباره سريال «عشق تعطيل نيست» ارائه کرد. ي در اولين پست خود در مورد شباهت اين سريال به سريال محبوب آمريکايي فرندز نوشت:«احترام سلام دوستان عزيز از اينکه نقدي داشته باشيم ولي با ادبيات محترم، حتما تاثير بهتري خواهد داشت، که البته خيلي از شما عزيزان حتي بهتر از ادبيات شخصي من مينويسين و من ياد ميگيرم.


در مورد مجموعه خانگي عشق تعطيل نيست، بي شک من خيلي زياد وسواس و حساسيت داشته ام و اميدوارم در ادامه بهتر و بهتر شود، در مورد شباهت به سريال فرندز، متاسفانه من اين سريال را نديده ام و اميدوارم که اگر شبيه شده، در ادامه راه و مسير، قصه جاي خود را پيدا کند. تمام تلاش اين بوده براي اواين تجربه در شبکه خانگي، کيفيت کار در همه جهات خوب باشد، اما در نهايت وظيفه يک بازيگر با همه دقت و وسواس و سخت گيري هاش تا يک حدي در کيفيت خوب کار تاثير دارد، مسئوليت بيشتر بي شک با کارگردان و گروه تهيه و توليد است.
کمي صبر کنيم من هم چون شما منتظر قسمتهاي ديگر کار هستم و بهتر شدن آن تا بتوانيم کار را ادامه دهيم.
کمي صبر
ممنون و درچند پست قبل عرض کرده بودم سريال، متوقف شده. اينطور که پروژه به ما اعلام کرد، دلايل آن، آماده نبودن قصه بطور کامل بوده و تا قسمت ٦ نوشته شده و مهم تر اينکه منتظر نظرات شما عزيزان بعد از ديدن چند قسمت از کار هستند. و نديدن فرندز براي من دليلش اين بوده که جايگزينهاي ديگري داشته دوستان. کمي سليقه فردي من در انتخاب سريال ها با تعدادي از شما فرق دارد و بي شک حتما فرندز را خواهم ديد. ممنون»

اما وي در دومين پست خود از تصميمش مبني بر تماشاي سريال فرندز خبر داد و نوشت:«از خواندن کامنت ها شما هميشه حس خوب گرفتم و خدارو شکر در اينجا بيشتر بفکر ساخت هستيم تا تخريب. به پيشنهاد ارزشمند شما، امروز سريال فرندز به دست من خواهد رسيد و خواهم ديد ممنون از راهنماييهاي خوبتون، مجموعه عشق تعطيل نيست هم با صبر بيشتر، تامل و حس خوب دنبال ميکنيم، اميد که نتيجه خوبي در ادامه داشته باشه، هنرمند و هراثر هنري هميشه نميتواند همه سليقه ها را در بر بگيرد، اما بي شک بايد نقص و ايراد نداشته باشد و صاحب تفکر و درايت باشد و انتخاب هر اثر هنري و هر هنرمند به سليقه فرد بر ميگرده ،البته منکر آثار خوب نبايد شد، اين اختلاف سليقه گاهي دليلش تاريخ و زمان و اولويت انتخاب است، نتيجه در نهايت دانستن است و ديدن و خواندن. ممنونم.
 پي نوشت :اين مطالب نظر شخصي و سليقه فردي من است، نه حکم است، نه تخصصي و نه ادعايي دارد، از سر صبر و تامل مطالب هم را بخوانيم»
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر