صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

بکام «نه» نمي گويد! + عکس

کد خبر: 5852

جام جم ورزشي/ حضور بيش از اندازه ستاره بازنشسته فوتبال انگليس در تبليغات مختلف انتقاد بسياري از هوادارانش را برانگيخته است.

ستاره سابق تيم ملي فوتبال انگليس و اسطوره منچستريونايتد در آستانه چهل سالگي قرار دارد. او در حالي به عنوان يکي از خوش تيپ ترين مشاهير کنوني دنيا شناخته مي شود که تا به حال در انبوهي از تبليغات مربوط به انواع پوشاک و ساير محصولات حضور يافته است. و در واقع چهره فتوژنيک اين فوتباليست برجسته انگليسي باعث شده تا از همان ابتداي جواني مورد توجه کمپاني ها و کارخانه هاي مطرح قرار داشته باشد، البته او اکنون بيشتر براي برندهاي مطرح دنياي پوشاک تبليغ مي کند. اما حضور بيش از اندازه ديويد بکام در تبليغات مختلف انتقادهايي را عليه او به وجود آورده است.
 
منتقدان مي گويند او بايد ملاحظه سن و سال خود و البته اعتبار و احترامش را در دنياي فوتبال داشته باشد و بيش از اندازه در تبليغات مختلف حضور نيابد. در واقع به اعتقاد آنها بکام که وارد ميانسالي شده و پدر چهار فرزند است نبايد بيش از اندازه اعتبار خود را در برخي تبليغات خرج کند. آخرين مجموعه عکس ها از حضور بکام در تبليغات يک برند پوشاک بار ديگر باعث شد دوباره از او انتقاد شود. گويا بکام نمي تواند به پيشنهاد تبليغات محصولات مختلف نه بگويد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر