صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

روايت «سپند امير سليماني» از بستري شدنش+ عکس

حالا به تازگي سپند اميرسليماني تصوير حاضر را در صفحه اينستاگرامش گذاشته و زير آن نوشته: «آلودگى هواى تهرون بخشى از ريه منو مسموم کرده و من با حال خراب در بيمارستان بسترى شدم، اما درست اتاق کنار من مردى خوابيده که همه ريه و همه عمرش رو تو جنگ جا گذاشته و امروز فقط با ماسک نفس ميکشه. راستش از خودم و اون خجالت کشيدم وقتى ديدم به اون ميگن بيمار و به من هم.

کد خبر: 4859

آريا/ چند روز پيش به نقل از اينستاگرام کمند اميرسليماني، از بستري شدن برادر او سپند خبر داديم.
حالا به تازگي سپند اميرسليماني تصوير حاضر را در صفحه اينستاگرامش گذاشته و زير آن نوشته: «آلودگى هواى تهرون بخشى از ريه منو مسموم کرده و من با حال خراب در بيمارستان بسترى شدم، اما درست اتاق کنار من مردى خوابيده که همه ريه و همه عمرش رو تو جنگ جا گذاشته و امروز فقط با ماسک نفس ميکشه. راستش از خودم و اون خجالت کشيدم وقتى ديدم به اون ميگن بيمار و به من هم. من و ما و ايران ما با هر نوع عقيده اى مديون محمدرضا و همسنگراشيم. گوشه گوشه ايران ما رو که بگردى تکه اى از جوانمردى محمد رضاها پيدا ميکنى،خدا اين مردا رو ازمون نگيره،آمين». باني فيلم براي اين هنرمند عزيز آرزوي بهبود هر چه سريعتر دارد.

سپند اميرسليماني گفت: چند روز پيش به سرماخوردگي سادهاي مبتلا شدم که با آلودگي هوا در هم آميخت و ريهام را دچار مشکل کرد. به همين خاطر و با مراجعه به پزشک مجبور شدم تا چند روزي را بنا به گفته پزشک معالجم در بيمارستان بستري شوم تا بهبود پيدا کنم. بازيگر سريال «شوخي کردم» در ادامه افزود: در حال حاضر در بيمارستان هستم و حال عمومي ام بهتر است. همين الان هم از راديولوژي برميگردم چرا که از ريه ام عکس برداري کردند و منتظرم تا دکتر بيايد و اگر صلاح بداند امروز مرخصم کند. اميرسليماني در پايان گفت: اگر دوباره ضبط سريال «اتاق عمل» مهران مديري از سر گرفته شود من هم مشغول به بازي خواهم شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر