صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

ديدار با «بنيامين بهادري» در سينما سپيده

بنيامين بهادري خواننده پاپ کشورمان امشب دوشنبه 22 دي ماه در سينما سپيده به ديدن فيلم «چند متر مکعب عشق» با مخاطبين مي‌نشيند.

کد خبر: 4305

فارس/ بنيامين بهادري خواننده پاپ کشورمان امشب براي تماشاي فيلم سينمايي «چند متر مکعب عشق» به سينما سپيده مي‌رود.
بنيامين بهادري خواننده پاپ کشورمان امشب دوشنبه 22 دي ماه در سينما سپيده به ديدن فيلم «چند متر مکعب عشق» با مخاطبين مي‌نشيند.
اين خواننده پاپ که در نماهنگ فيلم «چند متر مکعب عشق» حضور داشته و قطعه اي را اجرا کرده است، امشب 22 دي ماه به همراه ساعد سهيلي بازيگر اين فيلم با مردم و مخاطبين به ديدن اين اثر که برگزيده سي و دومين جشنواره فيلم فجر است، مي نشيند.
اين برنامه نمايش فيلم با حضور بنيامين بهادري و ساعد سهيلي امشب ساعت 20 در سينما سپيده برگزار مي شود. همچنين در اين سينما جمشيد و نويد محمودي کارگردان و تهيه کننده «چند متر مکعب عشق و ديگر عوامل اين فيلم حضور دارند.
«چند متر مکعب عشق» جوايز متعددي را تا کنون نصيب خود کرده است. همچنين حسيبا ابراهيمي بازيگر نقش اول زن اين فيلم با وجود اينکه اولين حضور سينمايي خود را در اين اثر تجربه کرده است اما سال گذشته در جشنواره فجر نامزد بهترين بازيگر نقش اول زن شد.

در خلاصه داستان اين فيلم که در سي و دومين جشنواره فيلم فجر با استقبال مخاطبين و منتقدين روبرو شد، آمده است:عبدالسلام که يک مهاجر افغان است، به همراه دخترش مرونا در يک کارگاه مشغول به کار و زندگي ست. عشقي در راه است عشق صابر به مرونا، عشقي که فرجامش را هيچ کس نمي داند، نه صابر، نه مرونا و نه حتي عبدالسلام ...

بازيگران «چند متر مکعب عشق» عبارتند از:ساعد سهيلي، حسيبا ابراهيمي، نادر فلاح، عليرضا استادي. مسعود ميرطاهري.

اين فيلم توانسته در مدت زماني که اکران عمومي شده است با استقبال خوبي روبرو شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر