صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

«بهنام صفوي» و «سيروان خسروي» آشتي کردند+ عکس

زانياز خسروي يک بار به کنايه به بهنام صفوي گفته بود اگر آن چند قطعه معروف که برادرم برايت ساخته نبود که امروز به اينجا هم نرسيده بودي، واقعيت تلخ هم اين است که هنوز محبوب‌ترين قطعات بهنام صفوي که مردم زمزمه‌اش مي‌کنند، «عشق من باش» و «تبريک» هستند که سيروان خسروي در روزهاي اوجش آنها را براي بهنام صفوي تنظيم کرد. حتي صفوي وقتي آلبوم سومش منتشر شد در پاسخ به سوالي درباره دليل همکاري نکردن سيروان با او گفته بود: «سيروان وقت ندارد براي زانيار کار کند، چه برسد به من.»

کد خبر: 4270

سينما خبر/ زانياز خسروي يک بار به کنايه به بهنام صفوي گفته بود اگر آن چند قطعه معروف که برادرم برايت ساخته نبود که امروز به اينجا هم نرسيده بودي،
واقعيت تلخ هم اين است که هنوز محبوب‌ترين قطعات بهنام صفوي که مردم زمزمه‌اش مي‌کنند، «عشق من باش» و «تبريک» هستند که سيروان خسروي در روزهاي اوجش آنها را براي بهنام صفوي تنظيم کرد. حتي صفوي وقتي آلبوم سومش منتشر شد در پاسخ به سوالي درباره دليل همکاري نکردن سيروان با او گفته بود: «سيروان وقت ندارد براي زانيار کار کند، چه برسد به من.»

اما انگار سر سيروان خلوت‌تر شده چون قطعه جديدي با صداي بهنام صفوي منتشر شده به نام «فرصت کمه» که سيروان آن را تنظيم کرده؛ اين يعني اختلافات قديمي حل شده‌اند. آلبوم سوم بهنام صفوي باعث ظهور اتفاقي در بازار موسيقي پاپ نشد و حتي به کنسرت هم نرسيد. بسياري از طرفداران صفوي منتظر حضور سيروان در آلبوم «فوق‌العاده» خواننده محبوب‌شان بودند اما اين همکاري در آخرين آلبوم صفوي صورت نگرفت و صحبت‌هايي از وجود کدورت ببين اين دو موزيسين شنيده مي‌شد که انگار حل شده است. صفوي علاوه بر حضور سيروان در اين قطعه در زمينه ترانه نيز تغييراتي را ايجاد کرده است و سراغ افشين يداللهي رفته و براي نخستين بار با اين ترانه‌سراي مطرح همکاري کرده است. صوفي درباره همکاري مجدد با سيروان در قطعه جديد «فرصت کمه» به همکاري و ساخت موسيقي با سيروان در گذشته اشاره مي‌کند و عدم همکاري با سيروان به دليل مشغله‌کاري زياد او مي‌داند: «عدم همکاري به خاطر موضوع خاصي نبود و فقط به دليل درگيري‌هاي سيروان براي کنسرت‌هايش در آلبوم آخر با او همکاري نداشتيم وگرنه مشکل خاصي ديگري وجود نداشت. درباره قطعه جديد هم بايد بگويم که در يک فرصت نسبتا کوتاه آهنگ‌سازي کار را انجام داديم و کارهايش تمام شد و احتمالش بسيار زياد است که دوباره همکاري داشته باشيم.»

خواننده آلبوم فوق‌العاده دليل رجوعش به افشين يداللهي را استفاده از ترانه قوي‌تر براي کارهاي جديدش مي‌داند و مي‌گويد: «اين طرز تفکري بود که من در ساخت اين قطعه داشتم و راغب بودم که اين تجربه را در اين قطعه انجام بدهم و بهترين گزينه هم به نظر من آقاي يداللهي بودند که طي صحبتي که با ايشان داشتم، موافقت کردند. کار خيلي خوبي هم شد و آنچه در ذهن من بود، اتفاق افتاد از نظر من انسان‌ها بايد به دنبال اتفاقات تازه باشند و فقط دنبال يکسري اشخاص ثابت نروند که به تکرار برسند ديدگاه و هدف من هم در اين قطعه همين موضوع بوده است.» او همچنين مي‌گويد که فعلا قطعه جديدي با اين تيم در دست ساخت ندارد و آخرين قطعه‌شان همين آهنگ «فرصت کمه» است. صفوي همچنين درباره آلبوم و اجراي زنده‌اش در تهران و ديگر شهرستان‌ها نيز مي‌‌گويد: «مشغول آغاز مرحله پيش توليد آلبوم هستيم و فکر مي‌کنم تا تابستان آلبوم جديدم را آماده مي‌کنم. فعلا هيچ همکاري قطعي شده‌اي در آلبوم نداريم و جزييات آلبوم نيز مشخص نشده است. ضمنا فعلا قصد برگزاري کنسرت را ندارم و بيشتر علاقه‌‌مند هستم به کارهاي آلبوم و تک قطعاتم رسيدگي کنم و اميد به خدا کنسرت تهران را بعد از عيد برگزار مي‌کنم اما اجرا در شهرستان‌ها را دارم. کما اينکه در تاريخ هجدهم در ساري کنسرت داشتم و ادامه تور کنسرت‌هايم را برگزار خواهم کرد.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر