صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

آنا نعمتي و صفحه اينستاگرامي آرام، زنانه و بي هياهو!

عمتي در اينستاگرام، صفحه اي کاملا آرام، زنانه و بي هياهو دارد، شايد غير از تک و توک عکس هاي انگشت شمار، حتي تصاويرش قابليت بازنشر در سايت هاي سينمايي را هم ندارد و اصطلاحا «تيترخور» نيست. مثل خيلي از هنرمندان، اينستاگرام او هم پر است از عکس هايي با نماي «کلوز آپ» و بسته از صورتش، البته با اين ويژگي که «عينک آفتابي» در خيلي از تصاوير بر صورتش ديده مي شود که علاقه او را به اين تيپ نشان مي دهد. لوکيشن ماشين هم که گويا براي خيلي از هنرمندان علاقمند به عکاسي و اينستاگرام مناسب عکاس هاي سلفي است، آلبوم اينستاگرامي نعمتي هم کم از اين دست عکس ها ندارد.

کد خبر: 424

هفت صبح/ آدرس: annanemati
دنبال کننده ها: 223k
دنبال رونده: 939
تصاوير ارسالي: 401
کسب لايک: 5k ميانگين پست هاي اخير
کامنت هاي دريافتي: ميانگين پست هاي اخير؛ 90
نتايج جستجوي «اسم + اينستاگرام» در گوگل: حدود 200,000 صفحه
کامنت تصادفي: اين چيه پوشيدي مگه مي خواي بري حنابندون
 

تحليل شهرت
قبل از هر چيز «شفاف سازي» کنم که اينستالوژي امروز درباره آنا نعمتي يا همان آناهيتا نعمتي است - فرقي ندارد، جفتشان يکي است - ولي ايشان با آناهيتا همتي (که معمولا نقش هاي طنز بازي مي کنند) اشتباه نشود، چون خودم معمولا اشتباه مي کنم و يک بار هم در راديو همين تشابه اسمي سوژه شده بود، گفتم شما يک وقت اشتباه نگيريد!

تحليل عکس ها
نعمتي در اينستاگرام، صفحه اي کاملا آرام، زنانه و بي هياهو دارد، شايد غير از تک و توک عکس هاي انگشت شمار، حتي تصاويرش قابليت بازنشر در سايت هاي سينمايي را هم ندارد و اصطلاحا «تيترخور» نيست. مثل خيلي از هنرمندان، اينستاگرام او هم پر است از عکس هايي با نماي «کلوز آپ» و بسته از صورتش، البته با اين ويژگي که «عينک آفتابي» در خيلي از تصاوير بر صورتش ديده مي شود که علاقه او را به اين تيپ نشان مي دهد. لوکيشن ماشين هم که گويا براي خيلي از هنرمندان علاقمند به عکاسي و اينستاگرام مناسب عکاس هاي سلفي است، آلبوم اينستاگرامي نعمتي هم کم از اين دست عکس ها ندارد.

نعمتي به موضوعات اجتماعي هم گاهي ورود پيدا مي کند، محکوميت اسيدپاشي، فجايع غزه، تسليت هنري مثلا براي فوت مرحوم ارجمند يا حتي معرفي يک کتاب از اين دست موضوعات است.

آنچه هم از گذشته و خاطرات دور زندگي شخصي اش براي اين صفحه پسنديده، تنها يک عکس از دوران کودکي اش است و بقيه عکس ها مربوط به زندگي فعلي اش مي شود. همچنين از خاطرات و گذشته هنري او هم يک عکس نيست و ترجيح مي دهد درباره عکس و متن منتشر کند.

فيلم عصر يخبندان، اين روزها حسابي در صفحه او خودنمايي مي کند و تا چندي پيش هم انارهاي نارس و سفري که به روسيه براي حضور اين فيلم در جشنواره بين المللي فستيوال مسکو داشت، صفحه اش را پر از عکس هاي رنگ وارنگ کرده بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر