صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

ثبت اسم «محسن يگانه» در ليست مشاهير NOKIA THEATRE

محسن يگانه خواننده محبوب موسيقي پاپ که از ابتداي دي‌ماه امسال براي برگزاري تور کنسرت‌هاي خود روانه آمريکا شده بود، دو روز گذشته 6 ژانويه (16 دي ماه) تنديس معتبر سالن نوکيا را به عنوان يکي از مشاهير اين تالار دريافت کرد.

کد خبر: 3433

سينما خبر/ محسن يگانه خواننده محبوب موسيقي پاپ که از ابتداي دي‌ماه امسال براي برگزاري تور کنسرت‌هاي خود روانه آمريکا شده بود، دو روز گذشته 6 ژانويه (16 دي ماه) تنديس معتبر سالن نوکيا را به عنوان يکي از مشاهير اين تالار دريافت کرد.
تنديس مشاهير سالن نوکيا به کساني که بتوانند ظرفيت اين سالن را تکميل کنند اهدا مي‌شود. محسن يگانه توانست در اجراي خود ظرفيت ۷۱۰۰ (هفت هزار و صد نفري) اين سالن را تکميل کند و روز با شکوهي را براي ايرانيان مقيم لس آنجلس در اين سالن رقم بزند. يگانه در آن کنسرت قطعه "يکي هست" مرتضي پاشايي را با همراهي کم نظير مردم اجرا کرد که از جمله اتفاقات آن کنسرت به شمار مي‌رود.
پيش از محسن يگانه در سال ۲۰۱۴ مشاهيري همچون مارک آنتوني، خوان گابريل، ياني، چارلي ويلسون و … در اين سالن به روي صحنه رفته بودند. شهرام ناظري به همراه پسرش (حافظ) نيز در ماه مارس در اين سالن به اجراي برنامه پرداخته بودند.

همچنين بر اساس اين گزارش محسن يگانه اولين خواننده رسمي داخل کشور است که موفق به کسب اين عنوان شده است. بسياري از اهالي موسيقي در صفحات شخصي خود اين افتخار به محسن يگانه تبريک گفته‌اند.
گفتني است کنسرت‌هاي اين خواننده به دليل استقبال خوب ايرانيان بار‌ها توسط تهيه‌کنندگان مربوطه تمديد شد، به طوري که محسن يگانه پس از گذشت يک ماه و نيم همچنان در حال برگزاري کنسرت در ايالات مختلف آمريکا مي‌باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر