صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

اينستالوژي «ريما رامين فر» + تصویر

هنرپيشه ها معمولا با آخرين کاري که بازي کرده اند يا بهترين آنها در ذهن ها مي مانند. حالا ريما رامين فر هردوگانه شده و نقش ماندگار او، هما (همسر نقي) در مجموعه سريال هاي «پايتخت» اين ويژگي را داراست.

کد خبر: 3309

هفت صبح/ هنرپيشه ها معمولا با آخرين کاري که بازي کرده اند يا بهترين آنها در ذهن ها مي مانند. حالا ريما رامين فر هردوگانه شده و نقش ماندگار او، هما (همسر نقي) در مجموعه سريال هاي «پايتخت» اين ويژگي را داراست.
مرور اجمالي
آدرس: rima.raminfar
دنبال کننده ها: 17.4k
دنبال رونده: 53
تصاوير ارسالي: 123
کسب لايک: 1.2 ميانگين پست هاي اخير
کامنت هاي دريافتي ميانگين پست هاي اخير: 46
نتايج جست و جوي «اسم + اينستاگرام» در گوگل: حدود 52000 صفحه
کامنت تصادفي: با سلام خواستم بگم بازيتون فوق العاده ست من از همسرتون در تلويزيون شنيدم که شما واقعا شخصيتي به همون مهربوني داريد که تو پايتخت داشتيد. دختر سه ساله من عاشق شماست هميشه تو بازي هاش ميشه هما شوهرش هم ميشه نقي
تحليل شخصيت
هنرپيشه ها معمولا با آخرين کاري که بازي کرده اند يا بهترين آنها در ذهن ها مي مانند. حالا ريما رامين فر هردوگانه شده و نقش ماندگار او، هما (همسر نقي) در مجموعه سريال هاي «پايتخت» اين ويژگي را داراست. در اين پنج ماهي که رامين فر صفحه اينستاگرامش را راه اندازي کرده است نشان داده که مي خواهد در اين محيط هم، همان «هما»ي پايتختب باشد، اصلا شايد «هما» شبيه همان «ريما» بوده است که خوب از آب درآمده است.
هماي پايتخت، زني ايراني، آرام اما فعال و اجتماعي است که هم مادر است، هم دانشجو هم همسري هميشه در کنار خانه و خانواده.

تحليل عکس
پيوند «ريما- هما» اين شده است که در اينستاي او هم مي توان عکس هايي از تک پسر خانواده ريما، امير جعفري يعني «آئين» ديد هم عکس هايي از دوقلوهاي خانواده هما و نقي با حضور «سار و نيکا».
گويا در اين صفحه سارا و نيکا خواهران آئين شده اند و با همان علاقه اي که عکس هاي آئين را منتشر مي کند تصاويري از اين دوقلو هم ديده مي شود.
در صفحه رامين فر، عشق و علاقه او به همسر هنرمندش موج مي زند و به هر بهانه اي که باشد در اين صفحه مي توانيد تصاويري از امير جعفري را هم ببينيد.
از نگاه هنري هم، او زياد اهل توجه به حاشيه هاي گرافيکي و بازي با تصاوير نيست، چيزي که براي او در اين تصاوير مهم است حس و حالي است که اکثرا هم شاد با لبخندهاي آرام اوست.
همين حس مادرانه و خانوادگي باعث شده که در اين صفحه شاهد اظهارنظر و دعواهاي سياسي و اجتماعي نباشيم. البته به استثناي تک کارتوني که درباره گراني «نان» منتشر کرده است که شايد آن هم براي اين است که «نان» جايش سر سفره خانه است!

نظرات بینندگان

ارسال نظر