صفحه نخست >> چهره ها تعداد نظرات: 0

واقعا الناز شاکردوست محبوبتر از شهاب حسيني است؟

اما در ميان چهره هاي سينمايي، چه کساني از همه فعال ترند؟ چه کساني کمتر در اينستاگرام شان آفتابي مي شوند؟ تعداد فالوئرهاي چه کساني بالاتر از بقيه است؟ پيج کدام يک از چهره ها، جنجالي تر از بقيه است و در صفحه چه کساني بيش از بقيه بحث و درگيري شکل مي گيرد؟ اين گزارش از اينستاگرام چهره ها را از دست ندهيد.

کد خبر: 2530

برترين ها/ اين روزها وقتي از صفحه شخصي چهره ها در فضاي مجازي حرف مي زنيم اغلب از «اينستاگرام» حرف مي زنيم. به نظر مي رسد تنور اينستاگرام آنقدر داغ شده که کار و کاسبي فيس بوک و امثالهم را کساد کرده است.

اين روزها وقتي از صفحه شخصي چهره ها در فضاي مجازي حرف مي زنيم اغلب از «اينستاگرام» حرف مي زنيم. به نظر مي رسد تنور اينستاگرام آنقدر داغ شده که کار و کاسبي فيس بوک و امثالهم را کساد کرده است. کمتر چهره شناخته شده اي وجود دارد که در اينستاگرام صفحه شخصي و صفحات هواداري نداشته باشد و البته در اين ميان تعداد فالوئرها و کساني که توسط هنرمندان فالو مي شوند و «تگ»ها و «هشتگ»ها هم مسئله اي مهم شده است.

اما در ميان چهره هاي سينمايي، چه کساني از همه فعال ترند؟ چه کساني کمتر در اينستاگرام شان آفتابي مي شوند؟ تعداد فالوئرهاي چه کساني بالاتر از بقيه است؟ پيج کدام يک از چهره ها، جنجالي تر از بقيه است و در صفحه چه کساني بيش از بقيه بحث و درگيري شکل مي گيرد؟ اين گزارش از اينستاگرام چهره ها را از دست ندهيد.

1- الناز شاکردوست/ 555 هزار

در پيجش همه چيز پيدا مي شود. از عکس هاي داغ پشت صحنه فيلم هايي که بازي مي کند گرفته تا تبليغ سولاريوم و کل کل سر دربي تهران و عکس غذا و در و ديوار. در بين 10 عکس اخير او، عکسي از او در ميان قبرهاي بهشت زهرا که مربوط به پشت صحنه فيلم سينمايي «اسب سفيد» است، با نزديک به 33 هزار لايک و 1200 کامنت بيش از بقيه مورد توجه قرار گرفته است.

2- محمدرضا گلزار/ 480 هزار فالوئر

رضا گلزار علاقه زيادي دارد که فيلم هاي 15 ثانيه اي را در صفحه شخصي اش به اشتراک بگذارد. در ماه گذشته اکثر پست هاي او مربوط به رفيق مرحومش، مرتضي پاشايي مي شود. در 10 پست اخير او، عکسي از گلزار در مراسم خاکسپاري پاشايي با عينک آفتابي و همان تيپ خوب هميشگي، با حدود 29 هزار بيشترين لايک را گرفته است.


3- رضا عطاران/ 177 هزار فالوئر

خيلي کم در اينستاگرام فعاليت دارد ولي به نظر مي رسد مدتي است به معجزه اش پي برده و بيشتر پست به اشتراک مي گذارد. اکثر پست هاي عطاران مربوط به کارهاي سينمايي و تلويزيوني اش است.

در ميان 10 پست اخير او بيشترين لايک مربوط به عکسي از مرتضي پاشايي است که عطاران گذاشته و نزديک به 18 هزار لايک دارد.

4- مهناز افشار/ 411 هزار فالوئر

در معرفي خود در پيجش، از عناوين «بازيگر»، «کارگردان» و «تهيه کننده» استفاده کرده است. افشار جزو فعالان اينستاگرام است. در ميان 10 پست آخر او، عکسي آتليه اي از او در کنار کتايون رياحي و گوهر خيرانديش با حدود 20 هزار لايک، بيش از بقيه محبوب بوده و ديده شده است. تقريبا تمامي عکس هاي افشار در پيجش، مربوط به فعاليت هايش در فستيوال هاي سينمايي است.

5- بهرام رادان/ 455 هزار فالوئر

در پيجش به معناي واقعي کلمه سبک زندگي شخصي اش را به نمايش مي گذارد. از عکس هاي قديمي، عکس کارهاي سينمايي تا فيلم درست شدن قهوه صبحگاهي اش و رانندگي و لپ تاپ و چمدان شيکش، در پيجش پيدا مي شود.

در ميان عکس هاي او، عکس هاي خاطره انگيز قديمي اش، بيش از همه طرفدار دارد. در ده تاي آخر، عکسي از دوران تين ايجري اش در کنار پدر و مادر، با حدود32 هزار لايک، بيش از همه پسنديده شده.

نظرات بینندگان

ارسال نظر