صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اظهارنظر قلعه‌نويي درباره تيموريان، صادقي،‌ بيگ‌زاده، مسلمان و عنايتي

سرمربي تيم استقلال مي‌گويد هر بازيکني در تمرينات بي نظمي کند شايد از ليست خارج شود. امير قلعه‌نويي درباره غيبت بعضي از بازيکنان تيمش در تمرينات اظهار کرد: من قبلا هم گفته‌ام و الان هم مي‌گويم اگر بازيکني به خاطر بي نظمي در تمرينات شرکت نکند از باشگاه خواسته‌ام با او برخورد کند شايد حتي از ليگ هم خارجش کنيم.

کد خبر: 940

ايسنا/ سرمربي تيم استقلال مي‌گويد هر بازيکني در تمرينات بي نظمي کند شايد از ليست خارج شود.
امير قلعه‌نويي درباره غيبت بعضي از بازيکنان تيمش در تمرينات اظهار کرد: من قبلا هم گفته‌ام و الان هم مي‌گويم اگر بازيکني به خاطر بي نظمي در تمرينات شرکت نکند از باشگاه خواسته‌ام با او برخورد کند شايد حتي از ليگ هم خارجش کنيم.
او در ادامه درباره جدايي آندرانيک تيموريان هم گفت: آندو تيموريان حدود يک ماه است در کنار تيم ما نيست اما در آخرين جلسه‌اي که با او داشتم به من گفت به خاطر توافقاتي که در ابتداي فصل با باشگاه داشته و عملي نشده است دلگير و ناراحت است. بعد از آن هم شنيدم با باشگاه مذاکراتي انجام داده است اما بعد از آن ديگر من از وضعيت آندو تيموريان خبري ندارم. زيرا آندو در اختيار باشگاه است. حرف من اين است بازيکن يا حتي مربي اگر پولش را هم نمي‌گيرد بايد بيايد و با جان و دل براي تيم بازي کند. البته قبول دارم که باشگاه بايد تعهداتش را نسبت به بازيکن انجام دهد. اگر تيموريان بخواهد در استقلال باشد و در حد و اندازه هاي خودش نباشد خوب نيست، پس بهتر است از جمع ما جدا شود.
سرمربي تيم استقلال درباره وضعيت امير حسين صادقي هم گفت: طبق آخرين جلسه‌اي که با اعضاي کادرفني داشتم به اين نتيجه رسيدم که بهتر است صادقي فوتبالش را در فضاي جديدي پيگيري کند. بهتر است جايي برود که آرامش داشته باشد.
قلعه‌نويي درباره حضور طالب لو در استقلال هم گفت: ما با طالب لو قرارداد بستيم اما باشگاه استقلال قانونمند است، شنيده ام در يکي دو روز صحبت‌هايي انجام شده مبني بر اينکه طالب لو نمي‌تواند در تيم ما حضور داشته باشد، من مي‌گويم طالب لو از نظر ما قابل تاييد است اما بقيه ماجرا را به باشگاه سپرده‌ام.
وي در ادامه به هاشم بيگ زاده اشاره کرد و گفت: قبل از اينکه به نيم فصل برسيم به همه دوستان اعلام کردم اگر هر بازيکني فکر مي‌کند از استقلال جدا شود بهتر است، ما استقبال مي‌کنيم، البته اين موضوع درباره چند بازيکن صدق نمي‌کند که دوست ندارم نام آن‌ها را بياورم. اگر هاشم بيگ زاده بخواهد از جمع ما جدا شود ايرادي ندارد، ما هم اعلام کرده ايم که باشگاهش‌ را معرفي کند تا استقلال با آن باشگاه وارد مذاکره شود تا در قبال صدور رضايت‌نامه بيگ زاده پول يا بازيکن بگيريم. من باز هم اعلام مي کنم هر تيمي خواهان بازيکني از تيم ما است مي‌تواند نامه‌اي به باشگاه ارسال کند تا به صورت قانوني مذاکرات انجام شود.
قلعه نويي در ادامه درباره حضور محسن مسلمان در استقلال هم گفت: من از آقاي آذري گله مند هستم، او با من تماس گرفت و روزي را مشخص کرد تا با هم صحبت کنيم. بعد از اينکه صحبت‌ها ميان من و آقاي آذري انجام شد ايشان هماهنگ کردند تا من با يحيي گل محمدي هم صحبت کنم. يحيي هم خواسته‌هايي داشت در نهايت قرار بر اين شد تا خودمان مستقيما با مسلمان صحبت کنيم و در نهايت آذري به من گفت برويد و با مسلمان قرارداد داخلي امضا کنيد. در حال حاضر هم تعجب مي‌کنم که چرا اين دوستان اين قدر زود تغيير موضع داده‌اند.
امير قلعه نويي در بخش پاياني صحبت‌هاي خود درباره حضور رضا عنايتي در استقلال هم اظهار کرد: رضا عنايتي از بازيکناني است که من علاقه ويژه‌اي به او دارم اما بايد بگويم او در پروسه حضورش در استقلال مرتکب اشتباهي شد. ما مذاکرات خوبي را با عنايتي انجام داديم اما او براي گذراندن تعطيلات به مالزي رفت و اين باعث شد در روند مذاکرات ما خللي ايجاد شود. مسئولان مذاکره کننده فکر مي‌کردند او نمي‌خواهد در استقلال بازي کند اما پس از اينکه از مالزي بازگشت در مصاحبه اي عنوان کرد دوست دارد به استقلال بيايد، من هم به آقاي نظري تاکيد کرده ام که اين موضوع را پيگيري کند تا هرچه زودتر تکليف اين بازيکن مشخص شود. اگر عنايتي به جمع ما اضافه شود کمي از مشکلات ما حل خواهد شد

نظرات بینندگان

ارسال نظر