صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بي جهت انتقاد نمي کنم

مايلي کهن: با کسي دشمني ندارم

مديرفني تيم فوتبال اميد با بيان اينکه به عنوان کارشناس فوتبال نظراتم را براي ارتقا فوتبال کشور مي گويم، اظهار داشت : بي جهت انتقاد نمي کنم و با کسي هم دشمني ندارم.

کد خبر: 847

ايرنا/ مديرفني تيم فوتبال اميد با بيان اينکه به عنوان کارشناس فوتبال نظراتم را براي ارتقا فوتبال کشور مي گويم، اظهار داشت : بي جهت انتقاد نمي کنم و با کسي هم دشمني ندارم.
محمد مايلي کهن در حاشيه برگزاري اردوي آمادگي و تمرينات تيم اميد در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه مدت ها از تيم ملي دور بوديد بازگشت به تيم را چگونه ارزيابي مي کنيد؟ گفت: من از عرصه فوتبال دور نبودم، نه تنها با فوتبال بلکه با ورزش عجين هستم، تمام زندگي من به نوعي با ورزش درهم آميخته است.
وي افزود: اعتقاد دارم در کشور استعدادهاي بي نظيري در تمامي عرصه ها به ويژه ورزش وجود دارد، اگر به اين جوانان بها داده شود به طور يقين شاهد رشد کشور دربخش هاي مختلف و ورزش خواهيم بود.
مايلي کهن در مورد قبول مديريت فني تيم اميد نيز اظهار داشت: تمام کساني که هدايت تيم را برعهده دارند افرادي شايسته، فني و با تجربه هستند و حضور من تنها براي انتقال تجاربم در اين عرصه است. مسووليت اصلي بر عهده خاکپور سرمربي تيم اميد است.
* عاشق فوتبالم / در مورد آمدنم از فدراسيون بپرسيد
وي در پاسخ به اين سوال که چقدر با ظرفيت و توانمندي هاي تيم اميد آشنا هستيد و گفته مي شود موافقت فدراسيون با حضور شما در اين تيم بخاطر فشار آقاي خاکپور بوده است، گفت :من عاشق فوتبالم و هميشه فوتبال را به صورتي جدي دنبال مي کنم چه در صحنه باشم و چه نباشم.
مايلي کهن تصريح کرد: آمدنم به تيم را بايد از فدراسيون بپرسيد.
* در مقابل آنچه که به نفع جامعه نيست واکنش نشان مي دهم
مايلي کهن در پاسخ به سوال ديگر خبرنگار ايرنا مبني بر اينکه شما از منتقدان مديريت فدراسيون فوتبال هستيد و آيا انتقادات شما هنوز هم پابرجاست گف : من از اهالي ورزش اين کشور، وقتي مي بينم موضوعي به نفع جامعه نيست، وظيفه دارم به نوعي در مقابل آن از خود واکنش نشان دهم.
* با کسي دشمني ندارم / هدفم ارتقا فوتبال است
مدير فني تيم ملي فوتبال اميد ايران در مورد اينکه شما يکي از منتقدان کي روش هستيد و يکي از وظايف کي روش مشاوره دادن به تيم اميد است آيا وظايف شما تداخلي در کار ايجاد نمي کند؟ گفت: من هم کشورم را و هم تيم ملي را دوست دارم ؛ همواره به عنوان کارشناس فوتبال نظراتم را گفته و مي گويم .
مايلي کهن با تاکيد بر اينکه با کسي دشمني ندارم و بي جهت انتقاد نمي کنم اظهار داشت : 45 سال است کارشناس عرصه ورزش هستم و تحصيلاتم در اين حوزه است هر چه را مي گويم تنها براي ارتقا فوتبال است .
* اميدواريم بتوانيم بارقه اي در دل مردم ايجاد کنيم
وي در مورد موفقيت تيم اميد در رقابت هاي پيش رو گفت: سطح توقعات بالاست و کار سخت است، با توجه به حضور بزرگاني همچون خاکپور براي هدايت تيم، اميدواريم بتوانيم بارقه اي از اميد را در دل مردم ايران ايجاد کنيم .
تيم ملي فوتبال اميد 29 آذر ماه به منظور برپايي يک اردوي تدارکاتي وارد جزيره کيش شده و تمرينات خود را در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه المپيک زير نظر محمد خاکپور و اعضاي کادر فني پيگيري مي کند.
اين تيم تا هفتم آذر ماه تمرينات خود را برگزار مي کند و پس از پايان اردو به دعوت تيم عمان با تيم زير 22 سال اين کشور بازي خواهد کرد .
مرحله بعدي اردوي تيم در آنتاليا ترکيه برگزار خواهد شد.
احسان پهلوان، علي کريمي، محمدحسين مرادمند و صاحب محبي ، محمد دانشگر، فرشيد اسماعيلي و محمد علي فرامرزي ، آرام عباسي، روزبه چشمي ، ارسلان مطهري، مرتضي آقاخان، وحيد حيدريه، احمد نورالهي، ميلاد محمدي کشمرزي، محمد ستاري، بهنام برزاي، محمد حسين پور آقاملکي، امير عابدزاده و اميرحسين اميري، محمدرضا اخباري ، محمد امين درويش ، محمدحسين کنعاني زادگان ، حجت صدقي ، علي چوپاني ده سرخي ، يوسف وکيا نفرات دعوت شده به اردو هستند.
روز گذشته تيم اميد کشورمان تمرينات استقامتي را انجام داد.
تيم ملي اميد ايران دو بازي دوستانه در جزيره کيش انجام خواهد داد ، نخستين ديدار عصر روز چهارشنبه مقابل منتخب کيش برگزار مي شود و شاگردان خاکپور روز جمعه نيز بازي دوستانه ديگري خواهند داشت .
محمد مايلي کهن مدير فني تيم عصر روز دوشنبه براي حضور در محل تمرينات تيم وارد جزيره کيش شده است .

نظرات بینندگان

ارسال نظر