صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

فرکي: خود کفاشيان هم مي‌داند که بايد برود

سرمربي تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد دير يا زود در راس فدراسيون تغييراتي ايجاد خواهد شد و آقاي کفاشيان نيز خودش مي‌داند که در آخر بايد از راس فوتبال کنار برود.

کد خبر: 8367

تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد دير يا زود در راس فدراسيون تغييراتي ايجاد خواهد شد و آقاي کفاشيان نيز خودش مي‌داند که در آخر بايد از راس فوتبال کنار برود.
حسين فرکي در نشست خبري پيش از بازي فولاد مبارکه سپاهان و نفت تهران اظهار کرد: جايگاه دو تيم اهميت ويژه‌اي دارد و بايد تمام سعي و تلاش‌مان را انجام دهيم تا بتوانيم نتايج دلخواهمان يعني برد را از نفت بگيريم.
وي افزود: سپاهان تيمي است که سابقه خوبي در فوتبال ايران دارد و افتخارات زيادي به دست آورده است. البته نفت نيز مقابل ما در دو سال اخير شايستگي‌هاي خود را نشان داده و امسال نيز در پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد اما ما بايد تمام سعي و تلاش‌مان را بکنيم تا بازي را به نفع خودمان به پايان برسانيم.
وي به محروميت خلعتبري اشاره کرد و گفت: متاسفانه اين بازيکن خوب‌مان را به علت سه اخطاره بودن براي بازي فردا نداريم اما خوشبختانه مصدومي در تيم‌مان وجود ندارد.
فرکي در پاسخ به اين سوال که چرا بازيکنان سپاهان توپ‌هاي پاياني خود را خراب مي‌کردند و نتوانستند موقعيت‌هاي خوب خود را مقابل استقلال به گل تبديل کنند، افزود: سپاهان و استقلال هر دو تيم‌هاي خوبي هستند. در اين بازي، بازيکنان ما با بي‌توجهي موقعيت‌هاي خوبي را از دست دادند و بر عکس ما استقلال از موقعيت‌هاي خود بهترين استفاده را برد. اما خوشبختانه تيم سپاهان بعد از 50 روز تعطيلي، بسيار خوب بازي مي‌کرد و کمترين اشتباهات در بازي را داشت.
وي درخصوص مصدوميت امين جهان عاليان بازيکن جوان اين تيم گفت: او به تازگي و از نيم فصل دوم به تيم اضافه شده است و در ترکيب 18 نفره ما قرار دارد. دوست داريم که شرايط روحي او بهتر شود تا بتوانيم از او براي بازي استفاده کنيم.
وي درباره دو بازيکن جديد که سپاهان خريداري کرده است، افزود: خسوس در آناليزهاي اوليه ما بسيار خوب بود اما در يکي از تمرين‌ها با مصدوميت مواجه شد و او را براي مداوا و استراحت فرستاديم. او شنبه به تمرين‌هاي ما اضافه خواهد شد تا بتوانيم اگر شرايط خوبي داشت از او براي بازي بعد استفاده کنيم.
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اضافه کرد: فضيل مساعد بازيکن ازبکستاني ما در بازي مقابل استقلال عملکرد خوبي از خود نشان داد و به عنوان هافبک دفاعي براي ما بازي کرد. البته او مي‌تواند در دو پست ديگر بازي کند.
وي درخصوص روند رو به افت حسين پاپي در چند بازي اخير افزود: او بازيکن توانمند و قابلي است. وي يکي از بازيکنان اصيل و باتعصب سپاهان است و بعد از مدت‌ها پايش به گلزني مقابل استقلال باز شد. انتظارات من از پاپي بيشتر است و او بايد بهتر و خطرناک‌تر کار کند.
فرکي درباره عضويت جلال طالبي در کميته فني فدراسيون فوتبال گفت: من از نزديک با ايشان برخورد نداشتم اما از اين انتصاب بسيار خوشحالم زيرا سابقه ايشان نشان مي‌دهد که مي‌تواند کمک بسيار زيادي به تيم ملي انجام دهد. اميدوارم ايشان به مقامات بالاتري در فوتبال ايران دست يابد.
سرمربي تيم فوتبال سپاهان درباره تغيير در راس فدراسيون اضافه کرد: تغيير در راس فدراسيون اتفاق خواهد افتاد و تنها دير يا زود دارد. آقاي کفاشيان خود هم مي‌داند که در پايان بايد تغيير کند و اميدوارم بعد از ايشان کساني که به رياست فدراسيون مي رسند بتوانند رضايت افکار عمومي را جلب کنند. البته اين کار بسيار سختي است.
او درباره بازي ندادن به سوکاي نيز گفت: يک سري صحبت‌هايي است که من به خاطر صلاح باشگاه نمي‌توانم آن‌ها را بگويم. ترجيح مي‌دهم در اين مورد حرفي نزنم اما بازي کردن سوکاي را من تشخيص مي‌دهم و هر زمان که براي تيم مناسب باشد بازي خواهد کرد.
وي در پاسخ به اين سوال که پرسپوليس داراي دو دروازه‌بان خوب بود و يکي از آن‌ها را رد کرد و آيا شما بهتر نبود که بين رحمان و شهاب گردان يکي را انتخاب کنيد افزود: پرسپوليس مجبور شد که بين سوشا و نيلسون يکي را انتخاب کند. من به هر دوي آن‌ها نياز دارم و دليلي ندارد که بخواهم يکي از آن‌ها را رد کنم زيرا در نيم فصل دوم فشار در بازي‌ها بسيار زياد است و ما نياز به دو دروازه‌بان خوب داريم چون ممکن است يکي از آن‌ها مصدوم شود و نياز به يک دروازه‌بان ديگر داشته باشيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر