صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

محمد‌خاني: تغييرات پرسپوليس جواب نداد

پيشکسوت پرسپوليس گفت: دايي را برکنار کردند که به پرسپوليس شوک بدهند اما تغييرات در کادر فني اين تيم جواب نداد و اکنون هم جواب نخواهد داد. ناصر محمدخاني در خصوص نتايج اخير پرسپوليس اظهار داشت: متاسفانه پرسپوليس نتايج خوبي در ليگ‌ برتر کسب نکرده و حضور اين تيم در جايگاه نهم جدول خيلي بد است و اين مساله ناراحتي هواداران و پيشکسوتان باشگاه را در پي داشته است.

کد خبر: 8124

تسنيم/ پيشکسوت پرسپوليس گفت: دايي را برکنار کردند که به پرسپوليس شوک بدهند اما تغييرات در کادر فني اين تيم جواب نداد و اکنون هم جواب نخواهد داد.
ناصر محمدخاني در خصوص نتايج اخير پرسپوليس اظهار داشت: متاسفانه پرسپوليس نتايج خوبي در ليگ‌ برتر کسب نکرده و حضور اين تيم در جايگاه نهم جدول خيلي بد است و اين مساله ناراحتي هواداران و پيشکسوتان باشگاه را در پي داشته است.
وي ادامه داد: من بازي پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن را با دقت ديدم. به نظرم اين تيم در نيمه دوم برتر از ذوب‌آهن بود اما در زدن ضربات آخر موفق عمل نکرد. قانون فوتبال است که وقتي گل نزني حتما غافلگير خواهي شد و اين اتفاق براي پرسپوليس در اصفهان رخ داد.
پيشکسوت پرسپوليس با تاکيد بر اينکه باخت‌هاي پرسپوليس زياد شده است، يادآور شد: متاسفانه پرسپوليس بعد از پيروزي در دربي تمام بازي‌هاي خود را باخته است و اين مساله زيبنده تيم بزرگي چون اين تيم نيست. شايد بهتر باشد بازيکنان پرسپوليس به خود آمده و به هر شکلي که امکان دارد اوضاع را تغيير دهند.
محمد‌خاني تاکيد کرد: زماني تيم ملي خيلي راحت گل دريافت مي‌کرد و به سختي موفق به گلزني مي‌شد و به نظرم پرسپوليس در حال حاضر همين مشکل را دارد. دفاع اين تيم خيلي باز بازي مي‌کند و خط حمله هم در کارهاي دفاعي چندان شرکت ندارد. از طرفي نبايد از ضعف پرسپوليس در خط دروازه غافل شد چرا که در اکثر بازي‌ها شاهد اشتباه دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس به اشکال مختلف هستيم. در همين بازي با ذوب‌آهن مکاني در جايگيري خوب عمل نکرد و روي گل حريف مقصر بود.
وي در پاسخ به اين سوال که مقصر نتايج ضعيف پرسپوليس چه کسي است، گفت: وقتي تيم نتيجه نمي‌گيرد همه اعضاي آن از مدير گرفته تا تدارکات در آن نقش دارند و در صورت نتيجه‌گيري هم بايد اين مساله را در نظر گرفت اما در فوتبال ايران برخي مربيان هستند که وقتي تيم‌شان مي‌برد از تاکتيک تيم خود تعريف کرده و بردشان را نشانه تفکر خود مي‌دانند و همين مربيان وقتي تيم‌شان مي‌بازد دنبال مقصر مي‌گردند تا باخت را گردن او بيندازند. به هر حال در کسب نتايج ضعيف پرسپوليس سرمربي اين تيم بايد پاسخگو باشد چرا که او نقش اول را در مسائل فني تيمش بر عهده دارد.
پيشکسوت پرسپوليس با بيان اينکه باخت براي بازيکنان پرسپوليس عادي شده است، خاطرنشان کرد: وقتي در فوتبال ايران به بازيکن 20 ساله بيش از يک ميليارد مي‌دهند و او با اين پول همه جور امکانات رفاهي براي خود تهيه مي‌کند، ديگر انگيزه‌اي براي اين بازيکن نمي‌ماند که بخواهد فوتبالش را بازي کند. اشباع شدن بازيکنان بلاي جان يک تيم است و مي‌بينيد که در پرسپوليس باختن براي بازيکنان عادي شده و هستند نفراتي در اين تيم که با دريافت‌هاي ميلياردي در طول فصل کلاً 5 بازي براي تيم‌شان انجام مي‌دهند!
محمد‌خاني در اين مورد افزود: تا وقتي که در اين فوتبال بي‌حساب‌ و کتاب به بازيکنان پول داده مي‌شود، شرايط تغيير نخواهد کرد و بايد بر اساس کارايي و عملکرد يک بازيکن براي او دستمزد در نظر گرفت.
وي با تاکيد بر اينکه مخالف هر گونه تغيير در کادر فني پرسپوليس است، تصريح کرد: با تغيير در کادرفني پرسپوليس قصد داشتند به اين تيم شوک دهند اما تغييرات نتيجه‌اي نداد و آمار و جايگاه پرسپوليس در جدول رقابت‌ها به خوبي اين مساله را نشان مي‌دهد. دلايل ناکامي پرسپوليس را بايد در مسائل مختلف و مشکلات اساسي اين باشگاه جست‌و‌جو کرد اما واقعيت اين است که در شرايط فعلي هيچ مربي نمي‌تواند اين تيم را نجات دهد و بهتر است به کادر فعلي مهلت داد و در پايان فصل کارنامه او بررسي کرد، البته من در اين مورد تصميم گيرنده نيستم و حتما باشگاه گروه فني دارد که با بررسي شرايط و امکانات در مورد آينده درخشان تصميم بگيرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر