صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

روزگار سیاه آبی؛ مظلومی رفتنی شد؟

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید در دو بازی آخر فصل این تیم، سرمربی دیگری هدایت آبی‌پوشان را برعهده خواهد داشت.

کد خبر: 79200

خبرگزاری ایسنا: مقداد نجف‌نژاد با اشاره به ناراحتی هواداران از شکست این تیم برابر تراکتورسازی اظهار کرد: فردا جلسه هیات مدیره تشکیل می‌شود. برنامه ما این است که به دور از احساسات هدایت استقلال را به فرد دیگری واگذار کنیم. مظلومی برای استقلال زحمات زیادی کشیده اما در بازی پایانی لیگ و جام حذفی هدایت استقلال را فرد دیگری بر عهده خواهد داشت.

رئیس هیات مدیره درباره اینکه آیا علیرضا منصوریان یکی از گزینه‌های استقلال است، ادامه داد: هنوز روی هیچ گزینه‌ای بحث و نظر نداریم و فردا تمام گزینه‌ها را بررسی خواهیم کرد.

او درباره بازی دیروز نیز گفت: هواداران حق دارند که از استقلال ناراحت باشند. بازی با تراکتورسازی حساس بود و می‌توانستیم با شکست این تیم بیش از پیش به جام قهرمانی نزدیک شویم. ما فرصت طلایی برای قهرمانی را از دست دادیم. در فوتبال برد و باخت وجود دارد اما مانند همیشه باید به اخلاق التزام کنیم.

نجف‌نژاد درباره درگیری لفظی مهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی در اوایل بازی تاکید کرد: قلعه‌نویی یکی از خوبان و زحمتکشان استقلال بوده و حداقل باید احترام او را حفظ می‌کردیم. از طرفی آنها میهمان ما بودند و شأن خانواده استقلال نیست که با مربی سابق خود اینچنین برخورد کنیم. اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کرد که آنها با تمام قدرت مقابل ما بازی می‌کردند و ما باید از کم‌فروشی بازیکنان خودمان ناراحت باشیم.

رئیس هیات‌مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برخی از بازیکنان این تیم هم تجدیدنظرخواهد شد، گفت: فعلا با همین بازیکنان تا جام حذفی ادامه می‌دهیم و پس از آن در این باره تصمیم‌گیری می‌شود.
 واکنش مظلومی به اخراجش از استقلال: دیگر کاری از دستم برنمی‌آید!

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال استقلال که پس از شکست برابر تراکتورسازی از سوی رئیس هیات مدیره این باشگاه تهدید به اخراج شده است به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: هر تصمیمی که می خواهند بگیرند!

تیم فوتبال استقلال که قبل از هفته بیست و نهم لیگ برتر صدرنشین لیگ و شانس اول قهرمانی بود، با شکست برابر تراکتورسازی به رده سوم رفت و سه امتیاز از استقلال خوزستان و پرسپولیس عقب افتاد. این شکست تبعات زیادی برای استقلال خواهد داشت که طبیعتا بخشی از آن متوجه پرویز مظلومی خواهد شد.

مقداد نجف نژاد رئیس هیات مدیره استقلال صبح امروز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد به هیات مدیره پیشنهاد بدهد که پرویز مظلومی را برای دیدار پایانی لیگ و دیدار فینال جام حذفی اخراج کنند و استقلال با هدایت یک مربی دیگر به میدان برود.

به همین دلیل خبرنگار مهر با پرویز مظلومی تماس گرفت تا نظر وی را در این مورد جویا شود.

سرمربی استقلال درباره اعلام نظر مقداد نجف نژاد گفت: اطلاعی از این موضوع ندارد و از شما می شنوم که قرار است چنین تصمیمی گرفته شود.

پرویز مظلومی در ادامه توضیحاتش خاطرنشان کرد: حرفی برای گفتن ندارم چرا که دیگر کاری از دستم برنمی آید.

وی در پاسخ به این پرسش مهر که آیا مقداد نجف نژاد می تواند در مورد اخراج شما در دیدار پایانی لیگ و فینال جام حذفی تصمیم گیری کند؟ گفت: کاری از دستم بنده برنمی آید و هر تصمیمی که بخواهند می توانند بگیرند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر