صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کسي اين پديده ورزش بانوان ايران را مي شناسد؟

نامش طنين نراقي است و 20 سال دارد. با اينکه يکي از خط شکن هاي ورزش بانوان است اما نه تنها ديده نشد بلکه جريمه سنگيني هم براي وي در نظر گرفتند!

کد خبر: 790

جام جم/ نامش طنين نراقي است و 20 سال دارد. با اينکه يکي از خط شکن هاي ورزش بانوان است اما نه تنها ديده نشد بلکه جريمه سنگيني هم براي وي در نظر گرفتند!
صحبت از طنين نراقي است، دختر هادي نراقي فوتباليست دهه 50 خورشيدي. طنين نيز راه پدر را در پيش گرفت و به يکي از فوتباليست هاي مطرح فوتبال بانوان تبديل شد. اوج کار طنين ، اين استعداد شگفت انگيز فوتبال بانوان وقتي بود که بانوي گل مسابقات آسيايي اردن شد. نراقي سال گذشته به دليل شرايط بد حاکم بر اردوي تيم ملي فوتبال بانوان مصاحبه اي انتقاد آميز انجام داد که اين مصاحبه به مذاق فدراسيون نشين ها اصلا خوش نيامد تا او را محروم کنند و جريمه نقدي براي وي در نظر بگيرند. اين برخورد قهري باعث شد تا نراقي از فوتبال دلسرد شود و حتي از احتمال خداحافظي خود با فوتبال بگويد اما به هر حال انگيزه هاي خود را بازيافت و اکنون در 20 سالگي به مهاجم زهر دار تيم ملي فوتبال بانوان ايران تبديل شده است. اخيرا 26 بازيکن به اردوي تيم ملي فوتبال بانوان دعوت شدند که تمرينات را از 5 دي ماه در کمپ تيم‌هاي ملي آغاز مي‌کنند. در ميان دعوت شده ها طبيعتا نام طنين نراقي هم ديده مي شود، دختري که با فراموش کردن آن برخورد فدراسيون فوتبال مي خواهد به خانم گل فوتبال بانوان آسيا تبديل شود حتي اگر رسانه هاي مختلف تلاش هاي او و ديگر هم تيمي هايش را ناديده بگيرند.
نراقي يک آرزو دارد و آن هم بازي کردن در بهترين ليگ فوتبال زنان دنيا يعني ليگ آمريکاست، اتفاقي که دو سال پيش در حال وقوع بود اما گويا طنين براي لژيونر شدن اندکي بيشتر بايد صبر کند. در آينده باز هم از طنين نراقي بيشتر مي شنويم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر