صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چرا قوچان نژاد از کويت ديپورت شد؟

پس از جام جهاني 2014 برزيل هيچکس فکرش را هم نمي کرد که قوچان نژاد ابتدا به ليگ بسيار ضعيف کويت برود و بدتر از آن چند ماه بعد ديپورت شود.

کد خبر: 789

جام جم/ پس از جام جهاني 2014 برزيل هيچکس فکرش را هم نمي کرد که قوچان نژاد ابتدا به ليگ بسيار ضعيف کويت برود و بدتر از آن چند ماه بعد ديپورت شود.
"گوچي" که فصل گذشته در تيم دسته يکي چارلتون انگليس بازي کرد تنها گل ايران در جام جهاني 2014 را به ثمر رساند. تصور مي شد گوچي سر از يک تيم خوب اروپايي دربياورد اما او در نهايت به کويت و تيم الکويت پيوست که دليل آن چيزي نبود جز قرارداد بالاي يک ميليون دلاري. مهاجم تيم ملي فوتبال ايران در اروپا سال ها بازي کرده بود و هرگز صاحب قرارداد ميليون دلاري نشده بود اما بازي در تيم کويتي اين موقعيت براي او پيش آمد.
بهرحال او هم مثل تعداد پر شمار فوتبال ايران با خاطره تلخ اين ليگ عربي را ترک مي‌کند؛ در حالي که آمارش آنقدرها بد نيست اما کويتي‌ها که حالا بازگشت مهاجم سابق‌شان را با القاب اغراق شده جشن گرفته اند از او انتظاري بيش از اين داشته اند. البته اين فقط يک بهانه است چرا که گويا دستمزد بالاي گوچي عامل اين اتفاق شده است. اينکه قوچان نژاد در چه سطحي از آمادگي در جام ملت‌ها حاضر خواهد شد موضوع بسيار مهمي براي فوتبال‌دوستان ايراني محسوب مي‌شود. اين اتفاقي است که البته به تيم بعدي او نيز بستگي دارد مگر آنکه گوچي با پايان دوره کاري در الکويت مستقيما به کارلوس کي‌روش و تيم ملي بپيوندد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر