صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چشمان کی‌روش لیگ را دید

سرمربی تیم‌ملی با دعوت از 19 بازیکن از دل لیگ به عنوان تیم اصلی نشان داد توجه خاصی به رقابت‌های داخلی داشته است.

کد خبر: 77222

در ماه‌های گذشته بزرگترین انتقادی که از کارلوس کی‌روش انجام می‌شد این بود که او توجهی به رقابت‌های لیگ ندارد  و بیشتر زمان خود را خارج از ایران و در مرخصی به سر می‌برد. منتقدان اعتقاد داشتند سرمربی تیم‌ملی باید بازیکنانش را از دل لیگ کشف و دعوت کند نه اینکه به همان لیست‌های قدیمی و لژیونرها دل ببندد.

حالا با لیست جدیدی که در تیم‌ملی می‌بینیم کاملا می‌توان گفت کی‌روش پاسخ خوبی به این انتقادات داده و براساس دیده‌های دستیارانش که حضور فعالی در ورزشگاه‌های پایتخت و شهرستان‌ها داشتند 19 بازیکن آماده را به تیم‌ملی دعوت کرده است. 19 بازیکنی که تنها بخشی از بازیکنان آماده و مستعد حضور در تیم‌ملی بودند.

با این تصمیم به نظر می‌رسد کارلوس جلوی یکی دیگر از انتقادات اصلی مخالفانش را گرفته باشد چون او بازیکنانی به تیم‌ملی دعوت کرد که در هفته‌ها و ماه‌های گذشته جزو بهترین بازیکنان تیم‌های خود در لیگ‌برتر بودند. البته این نفرات در صورت حضور لژیونرها شانس چندانی برای قرار گرفتن در تیم اصلی نخواهند داشت اما همین که به اردو دعوت شده و در جو تیم‌ملی قرار بگیرند، خود می‌تواند قدم بزرگی برای آنها باشد تا انگیزه لازم برای درخشش بیشتر در لیگ و بالا بردن سطح کیفی مسابقات را داشته باشند.

 

 

منبع :ورزش سه

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر