صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چرا برانکو طارمی را از ترکیب خط زد؟

ستاره پرسپولیس برخلاف تمام تبلیغات رسانه ای، آنقدرها که باید آرام و ساکت نیست. این بازیکن از لیست دیروز قرمزها خط خورد و پس از آن شایعات زیادی مطرح شد.

کد خبر: 77181

مهدی طارمی روز گذشته در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس نبود. او نبود و سرخپوشان نشان دادند، بدون طارمی هم می توانند برنده باشند.
 
برانکو ایوانکوویچ هر چقدر در دوران حضور در تیم ملی، چشمش را بر روی یک سری اتفاقات می بست و محافظه کارانه عمل می کرد، در پرسپولیس احتیاط را کنار گذاشته و سفت و سخت برخورد می کند.
 
او حاضر شد حتی روی نام فرناندو گابریل، هافبکی که تمام پرسپولیسی ها می گفتند باید بماند، خط قرمز کشید. پیام صادقیان را گفت نمی خواهد و محسن بنگر را با چند تبصره نگه داشت.
 
حالا به نظر می رسد چالش جدید برانکو طارمی است، بازیکنی که مدت زیادی از جنجالش در تمرین قرمزها نمی گذرد. مهدی در آن اتفاق نشان داد که هنوز به پختگی نرسیده و رسانه ها تصویری از او ساخته اند که شاید آنقدرها شبیه اش نباشد.
 
تنها اندکی بعد، در بازی روز گذشته صبا برانکو طارمی را از لیست تیمش بیرون گذاشت تا شایعه پشت شایعه ردیف شود.
 
اولین شایعه این بود که او قصد نداشت جلوی تیم دایی بازی کند اما مهدی در بازی رفت مقابل صبا بازی کرد و اتفاقا گل هم زد تا این شایعه رد شود.
 
شایعه دیگر این بود که او سرما خورده است اما اگر این اتفاق افتاده بود، پرسپولیسی ها در زمان خط زدن این بازیکن برای جلوگیری از شایعه این خبر را رسما اعلام می کردند که نکردند.
 
گویا باید سومین شایعه را جدی گرفت که مربوط به دیر رفتن طارمی به اردو و رفتارهای بعدی اوست. ماجرا از این قرار است که طارمی با تاخیر به اردوی پرسپولیس رفت و وقتی به او ایراد گرفتند که چرا تاخیر داشته، به جای عذرخواهی، طور دیگری رفتار کرد. این موضوع باعث عصبانیت برانکو شد و ترجیح داد این بازیکن را به خاطر بی انضباطی از بازی دیروز کنار بگذارد. اگر این شایعات حقیق داشته باشد، بی شک برانکو به سادگی از کنارش عبور نخواهد کرد.
 
طارمی تازه در ابتدای راه است و به نظر نمی رسد این رفتارها بتواند آینده درخشانی را برایش رقم بزند.

 

 

منبع :جام نیـوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر