صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عابدینی: کفاشیان نیازی به مجوز ندارد

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: کفاشیان نیازی به مجوز وزارت ورزش ندارد و نمی‌دانم چرا سجادی این موضوع را گفته است.

کد خبر: 77152

امیر عابدینی درباره حضورش در فدراسیون فوتبال و این که گفته می‌شود می‌خواهد نام نویسی کند، گفت: نام نویسی نخواهم کرد. آمده‌ بودم اسدی دبیر فدراسیون را ببینم که در جلسه‌ حضور داشت.

وی در مورد اینکه اگر اسدی ثبت‌نام کند وضعیت دبیرکلی فدراسیون چگونه می‌شود؟ گفت: اگر او بخواهد ثبت‌نام کند باید یک نفر دیگر دبیرکلی فدراسیون را عهده‌دار شود تا در روند انتخابات وقفه‌ای ایجاد نشود. به هر حال دبیرکل مسئول برگزاری انتخابات است.

 

 

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: بعد از ثبت‌نام نامزدها اسناد آنها احراز می‌شود و اگر با اساسنامه تطابق داشته باشد می‌تواند در مجمع حضور پیدا کند.

عابدینی در پاسخ به این سوال که آیا اسدی برای انتخابات ثبت‌نام می‌کند یا خیر؟ گفت: من این موضوع را شنیده‌ام و به احتمال زیاد امروز ثبت‌نام خواهد کرد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود او در صورت ثبت‌نام اسدی دبیرکل می‌شود، گفت: یک زمانی این بحث شده بود اما شاید دیگر دنبال نشود.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد اینکه آیا کفاشیان برای ثبت‌نام باید مجوز وزارت ورزش را بگیرد یا خیر؟ گفت: نخیر این چنین نیست. نمی‌دانم چرا سجادی این موضوع را گفته است. او مطالبی می‌گوید که عکسش ثابت شده است. یک بار گفته بود تا زمان برگزاری مجمع باید سرپرست انتخاب شود. دوستان هنوز هم براساس گذشته تصمیم می‌گیرند. مجمع فدراسیون بالاترین رکنی است که تصمیم می‌گیرد.

 

 

منبع :FARS

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر