صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

دبیرکل فدراسیون عربستان: هرگز در ایران بازی نمی‌کنیم؛ کشور سوم تنها گزینه است!

دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان دو هفته مانده به رأی نهایی AFC درباره اختلافات ایران و عربستان تاکید کرد در صورت برگزار نشدن بازی‌ها در کشور سوم ،کناره‌گیری می‌کند.

کد خبر: 76012

پس از آنکه عربستانی بهانه‌جویی کردند تا به ایران برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نیایند در نهایت AFC ضرب الاجلی را مشخص کرد و قرار شد بازی‌های دو کشور تا 25 اسفندماه به تأخیر بیفتد تا تصمیم نهایی را بگیرد.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان دو هفته مانده به رأی نهایی AFC درباره اختلافات ایران و عربستان تاکید کرد در صورت برگزار نشدن بازی‌ها در کشور سوم کناره‌گیری می‌کند.

 

 

احمد الخمیس، دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان امروز در مصاحبه با روزنامه الریاضیه اظهار داشت: اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست ما موافقت نکند و با وجود برقرار نشدن روابط سیاسی دو کشور به روال عادی تصمیم بگیرد بازی‌ها در کشوری سوم برگزار نشود ما از این رقابت‌ها کناره‌گیری می‌کنیم. اگر چه AFC درخواست اماراتی‌ها را رد کرد و آنها در ایران بازی کردند اما دلیل نمی‌شود ما همد آنجا بازی کنیم.

 

وی تاکید کرد: AFC تا تاریخ 15 مارس(25 اسفند) فرصت داد تا دو کشور روابط دیپلماتیک خود را به حال عادی برگرداند در غیر این صورت بازی‌ها به کشوری سوم انتقال پیدا می‌کند. ما در آن جلسه کشور امارات را به عنوان میزبان بازی‌ها پیشنهاد دادیم که کمیته اجرایی مسابقات با آن موافقت مکرد اما فدراسیون ایران کشوری را پیشنهاد نداد.

 

 

منبع :FARS

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر