صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کفاشيان: منکر تناقض در فدراسيون نيستم

کد خبر: 751

فارس/ سايت وزارت ورزش و جوانان با انتشار خبري به نوعي حساسيت خود را نسبت به تناقض در فدراسيون فوتبال نشان داد.
فدراسيون فوتبال يکي از خبرسازترين فدراسيون هاي ورزشي ايران محسوب مي شود و همين سبب شده تا همه اعضاي فدراسيون در قبال اتفاقات مختلف نظرات متفاوتي داشته باشند که گاه متناقض است و البته با مواضع رسمي فدراسيون منافات دارد.اظهارات برخي اعضاي فدراسيون با مواضع ما منافات دارد.
در همين رابطه علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال در گفتگويي کوتاه در اين باره گفت: برخي از دوستان درباره هر چيزي نظر مي دهند و اين گفته ها معمولا با يکديگر و البته نظر فدراسيون منافات دارد.
وي افزود: من اعتقاد دارم گفته هاي هر يک از مسئولين فدراسيون فوتبال در خيلي از مسائل، نظر شخصي آنهاست و لزوما موضع رسمي فدراسيون فوتبال نيست.
کفاشيان افزود: هر کسي مختار است در قبال هر مساله اي اظهارنظر کند ما هم در اين رابطه حساسيتي نداريم اما تاکيد مي کنم که مواضع فدراسيون در قبال مسائل مختلف توسط فدراسيون و شخص بنده اعلام مي شود و صحبتهاي ديگر تنها اظهار نظر شخصي دوستان است و از نظر من اعتباري ندارد
لازم به يادآوري است دکتر محمد احساني رييس کميته آموزش اين فدراسيون که روزي منتقد درجه يک سرمربيگري کرانچار در تيم اميد بود، چندي پيش ادعا کرده بود که در فرصت باقيمانده تا شروع بازي هاي انتخابي المپيک وزارت ورزش مشکلات زيادي را براي تيم اميد درست کرده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر