صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

ستاره محبوب کي‌روش پرپر مي‌شود؟

شنيده مي‌شود کارت پايان خدمت سروش رفيعي باطل شده است و او نيز به سرنوشت ديگر بازيکنان سرباز گرفتار شده است و بايد در بلاتکليفي بماند.

کد خبر: 744

ورزش سه/ شنيده مي‌شود کارت پايان خدمت سروش رفيعي باطل شده است و او نيز به سرنوشت ديگر بازيکنان سرباز گرفتار شده است و بايد در بلاتکليفي بماند.
شروع طوفان رفيعي که آن زمان نامش ذخيره جادويي بود را مي‌توان از بازي فولاد مقابل ذوب آهن در هفته 25 فصل 12م دانست .رفيعي در آن بازي در دقيقه 82 وارد زمين شد و توانست سرنوشت بازي را با يک پاس گل دقيق عوض کند و شعله هاي شادي هواداران فولاد را مشتعل سازد.ذخيره طلايي در هفته بعدش در انزلي در دقيقه 80 وارد زمين شد و با گل آکروباتيکش توانست به طلسم نباختن هاي متوالي فولاد جاني دوباره بخشد.او که با اين دو سوپر حرکت هنوز نتوانسته بود چشم فرکي را ببيند در بازي هاي بعد اکثرا به جاي شهاب کرمي در اواخر بازي به زمين مي آمد و به پيشرفتش ادامه مي داد.
فصل بعد رفيعي ديگر آن جوان خام نبود و تجربه در ساق پاهاي او ديده مي شد، او توانست در تيم قهرمان فولاد بدرخشد و از پايه هاي قهرماني باشد اما اين پايان آرزوهاي سروش نبود. پس از رفتن فرکي و آمدن اسکوچيچ با وجود نبود رحماني در ترکيب فولاد به دليل مشکلاتش ، رفيعي وظايف رحماني را به دوش خود ديد. او در اين فصل توانست آنقدر خوب باشد که چشم کارلوس کي روش را نيز بگيرد اما اين ستاره ي نوظهور فوتبال ايران با مسئله ي کارتهاي پايان خدمت در مرز پرپر شدن استعدادهايش قرار دارد.رفيعي که نامش در بين سربازان بود براي طرح شکايتش به ديوان عدالت اداري رفت و با يک خبر ناگهاني برگشت.
آن خبر همان مجوز بازي رفيعي براي فولاد بود اما اين خبر چندين ساعت بيشتر دوام نداشت و بازهم نام رفيعي در کنار نام هاي ديگر سرباز چون افشين ، حمودي ، عشوري ، خليل زاده و ... قرار گرفت.
مثل اينکه ديوان عدالت درخواست رفيعي را رد کرده است و کارت او نيز باطل اعلام شده است. بايد ديد اسکوچيچ که بخشي از موفقيت هاي نيم فصلش را مديون رفيعي بود و حتي کي روش که روي او در جام ملت ها حساب کرده بود چگونه با نبود رفيعي خواهند جنگيد.مطمئنا اسکوچيچ سخت تر و دير تر مي تواند با نبود او بسيازد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر