صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شکایت فدراسیون فوتبال از مایلی‌کهن

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد این فدراسیون از مدیرفنی پیشین تیم فوتبال امید کشورمان شکایت خواهد کرد.

کد خبر: 74273

امیرحسین حسینی در واکنش به اظهارات اخیر محمد مایلی‌کهن علیه کارلوس کی‌روش، اظهار داشت: در مدت اخیر و بعد از رقابت‌های انتخابی المپیک صحبت‌هایی از قول محمد مایلی‌کهن در خصوص تیم ملی انجام شد که پاسخی به آنها ندادیم، اما او امروز حرف‌هایی علیه کارلوس کی‌روش و تیم ملی زده است که رنگ و بوی دیگری را می‌دهد و برخی موضوعات مطرح شده حالت تهمت و افترا به سرمربی تیم ملی دارد.

 وی ادامه داد: در فدراسیون فوتبال مرزبندی‌ها مشخص است و  سرمربی تیم ملی زیر مجموعه فدراسیون قرار دارد و  به مانند افراد دیگری که زیر مجموعه ما هستند، از حمایت‌مان برخوردارند.  از آن مهمتر سرمربی تیم ملی نیاز به آرامش و تمرکز دارد تا برنامه‌های خود را پیش ببرد و صحبت‌هایی که هر روز علیه وی مطرح می‌شود این آرامش و تمرکز را از وی و تیمش می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مایلی‌کهن در گفت‌وگوی اخیر خود عنوان کرده است که «بعضی‌ها گستاخانه و طلبکارانه صحبت می‌کنند و پول ما در حلقوم این آقایان می‌رود.  برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقا برای کی‌روش منافع شخصی داشت. کی‌روش خانواده خود را با هزینه فدراسیون به جام جهانی برد.»  آیا او برای این صحبت‌های خود مدرک دارد؟ مطرح کردن این حرف‌ها باید با سند و مدرک باشد و اگر غیر از این باشد از لحاظ حقوقی مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

حسینی در این مورد خاطرنشان کرد: قبلاً هم گفته‌ام بسیاری از حرف‌های مایلی‌کهن از سر دلسوزی است، اما برخی مواقع الفاظ نادرست به کار می‌برد که این طور صحبت‌ها برای جوانانی که با این فوتبال سر و کار دارند جنبه مثبتی ندارد و برداشت‌های نادرستی از آنها می‌شود. مایلی‌کهن می‌تواند به مانند خیلی از پیشکسوتان تیم ملی و سرمربی آن را نقد کند، اما نه اینکه در صحبت‌های او تخریب و افترا دیده شود. مایلی‌کهن اگر به فکر فوتبال نیست حداقل به فکر سلامتی خود و خانواده‌‌اش باشد. او نیاز به آرامش دارد نه اینکه هر روز علیه تیم ملی صحبت کند.

وی با بیان اینکه فدراسیون بر خلاف میل باطنی خود مجبور است به صحبت‌های اخیر مایلی‌کهن واکنش نشان دهد، یادآور شد: با تمام احترامی که برای مایلی‌کهن قائل هستیم مجبوریم از طریق قانونی صحبت‌های اخیر وی را پیگیری کنیم، چرا که این صحبت‌ها جنبه تهمت و افترا دارد.

 

منبع :خبرگزاری تسنیم

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر