صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

واکنش مورینیو به توافق با منچستریونایتد/ تماس یونایتد با مدیر برنامه‌های مورینیو

سناریویی که تا به امروز در فصل جاری برای منچستریونایتد رقم خورده، سناریوی جالبی نبوده است. این تیم با وجود بیش از 250 میلیون پوندی که صرف خرید بازیکنان جدید کرده در قواره یک مدعی قهرمانی ظاهر نشده است.

کد خبر: 74176

سناریویی که تا به امروز در فصل جاری برای منچستریونایتد رقم خورده، سناریوی جالبی نبوده است. این تیم با وجود بیش از 250 میلیون پوندی که صرف خرید بازیکنان جدید کرده در قواره یک مدعی قهرمانی ظاهر نشده است.

شیاطین سرخ ابتدا از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند، سپس از جمع چهار تیم برتر جدول رده‌بندی لیگ برتر فاصله گرفتند به طوری که با شکست 2 بر یک مقابل ساندرلند امیدهای‌شان برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده کمرنگ‌تر شد.

البته کار به همین جا ختم نشد، چرا که شاگردان لوئیز فن‌خال در دور رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در تقابل با حریف ناشناس خود یعنی میتیلند دانمارک با نتیجه 2 بر یک تن به شکست دادند تا مشخص شود که مشکل این تیم اساسی‌تر از این حرف‌هاست.

نشریه «دیلی میرر» انگلیس اعلام کرد که کاسه صبر مدیران ارشد شیاطین سرخ از عملکرد تیم تحت هدایت لوئیز فن‌خال لبریز شده است و به فکر اخراج  هر چه زودتر این مربی هلندی افتاده‌اند. گزینه جانشین کردن این مربی هلندی هم کسی نیست جز ژوزه مورینیوی پرتغالی که چندی پیش از سمت سرمربیگری چلسی اخراج شده است.

طبق گزارش «دیلی میرر»، اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد روز گذشته (جمعه) با ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های مورینیو تماس گرفته و جویای این شده که آیا ژوزه می‌تواند زودتر از چیزی که انتظارش را داشتند، هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد یا خیر.

روز گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سرمربی پیشین چلسی با شیاطین سرخ پیش‌قراردادی سه ساله به ارزش 48 میلیون پوند به امضا رسانده و از تابستان 2016 هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

قهرمان 20 دوره لیگ برتر انگلیس، پیش از بازی برگشت مقابل میتیلند، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف شروزبری می‌رود و پس از آن در دیداری حساس باید با آرسنال روبه‌رو شود.

==========================================

 

به نقل از روزنامه سان انگلیس، هرچند رسانه های اروپایی از توافق باشگاه منچستریونایتد با ژوزه مورینیو خبر دادند اما روزنامه سان در گفت و گویی که با این مربی پرتغالی داشت تاکید کرد هنوز توافقی بین باشگاه منچستریونایتد با او صورت نگرفته است.

مورینیو که در ماه دسامبر گذشته به خاطر کسب نتایج ضعیف از هدایت چلسی اخراج شد، تاکنون هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است. او درباره تیم بعدی خود گفت: چالش بعدی؟ تیم بعدی که در آن مربیگری می کنم؟ هنوز چیزی نمی دانم.

سرمربی پیشین چلسی درباره این سوال که آیا با سران باشگاه منچستریونایتد به توافق رسیده است نیز پاسخ داد: نه، هنوز به توافق نرسیدم و صحبتی با آنها نداشتم. به دنبال یک تیم نیستم تا هدایت آن را برعهده بگیرم بلکه این تیم ها هستند که به دنبال من هستند.

مورینیو گزینه اصلی جایگزینی لوییس فان خال در اولدترافورد است و به احتمال خیلی زیاد هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

منچستریونایتد در فصل جاری با هدایت فان خال، نتایج کابوس واری به دست آورد و به نظر می رسد مثل سال قبل نمی تواند جام قهرمانی در هیچ جامی را بالای سر ببرد.

 

 

منبع :خبرگزاری ایسنا:

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر