صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

حمله بی سابقه مدیرعامل فولاد به پرسپولیس

مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: مطمئنم داور و کمک اولش صحنه مشکوک به اخراج دروازه بان پرسپولیس و پنالتی که باید برای ما اعلام می شد را دیدند ولی به راحتی از کنارش گذاشتند.

کد خبر: 72649

کاپ: علیرضا اژدری زاده درباره بازی دیروز فولاد مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. تماشاگران بازی زیبا و پرموقعیتی را دیدند. هر دو تیم عملکرد قابل قبولی داشتند. ای کاش حداقل بازی مساوی می شد تا حق به حقدار می رسید.

وی در ادامه به انتقاد از داوری این دیدار پرداخت و گفت: تنها دلیلی که باعث شد بازی مساوی نشود داوری بود. ای کاش هر کسی وظیفه خودش را به نحو احسن انجام می داد. اصلا نمی توانم قبول کنم که داور مسابقه و کمک اولش آن صحنه مشکوک به پنالتی و اخراج دروازه پرسپولیس را ندیده اند. مخصوصا کمک اول این دیدار صد درصد آن صحنه را دید ولی به راحتی از آن گذشت. متاسفم که در مسابقه به این خوبی این نقطه سیاه به چشم می خورد. مطمئن باشید که اگر دروازه بان پرسپولیس اخراج می شد و برای ما پنالتی می گرفتند شرایط متفاوت می شد.

مدیرعامل فولاد خاطرنشان کرد: تقصیر اصلی بابت این اشتباهات متوجه فریدون اصفهانیان است. او وقت کافی برای کار خودش نمی گذارد. نه تنها در بازی با ما بلکه در بازی با ذوب آهن و حتی سپاهان هم داوری ها به نفع پرسپولیس بود. چطور می شود در چند بازی پیاپی همه سوت ها به سود یک تیم باشد؟ من قبل از این بازی به علیرضا اسدی نامه زدم و خواهش کردم که حساسیت بیشتری روی بازی های باقیمانده داشته باشند. حالا تنها کاری که باید کرد این است که فریدون اصفهانیان به عنوان رئیس کمیته داوران رسما از مردم خوزستان عذرخواهی کند. چراکه حق بزرگی از آنها ضایع شد. این امتیازات برای ما بسیار حیاتی است. اصفهانیان باید جوابگو باشد.

وی همچنین درباره حمله اینستاگرامی هواداران پرسپولیس به مهرداد بایرامی بیان داشت: از تک تک بازیکنان و کادر فنی تیمم تشکر می کنم که دیروز سنگ تمام گذاشتند. تشکر و قدردانی ویژه من از مهرداد بایرامی است. به دلیل اینکه او دیروز جانانه جنگید و مبارزه کرد. به احتمال زیاد هواداران پرسپولیس از جانانه جنگیدن او خوششان نیامده است. حتما چون او سالم فوتبال بازی می کرد به صفحه اش حمله کردند. یکی باید در این بین قربانی می شد که آن هم مهرداد بایرامی بود. باز هم می گویم از بازی فولاد در مقابل پرسپولیس بسیار راضی هستم. ما بازی را نباختیم بلکه متاسفانه برد به پرسپولیس تقدیم شد.

اژدری زاده در پایان تاکید کرد: از رئیس فدراسیون فوتبال، دبیرکل و رئیس سازمان لیگ می خواهم که به این مساله ورود کنند. همان طور که قبلا اشاره کردم نه تنها در بازی با ما بلکه مقابل ذوب آهن هم اشتباهات عجیبی از سوی داوران رخ داد. اما ما نگاهمان رو به جلوست و به بازی مقابل ذوب آهن فکر می کنیم. دیداری که باید به مصاف یکی از آماده ترین و باشخصیت ترین تیم های لیگ برویم. مطمئنا شاهد بازی زیبایی خواهیم بود و انشاالله همه چیز در زمین مسابقه و کاملا سالم رقم بخورد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر