صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

منصوریان: به حرفه ای گری الجیش باختیم / سرمربی الجیش: بهتر از نفت بودیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید از اینکه نتوانسته خواسته‌های هواداران تیمش را برآورده کند، شرمنده است.

کد خبر: 71873

ایسنا: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید از اینکه نتوانسته خواسته‌های هواداران تیمش را برآورده کند، شرمنده است.

علیرضا منصوریان بعد از حذف تیمش برابر الجیش قطر گفت: قبل از اینکه درباره مباحث فنی چیزی بگویم، از هواداران حاضر در ورزشگاه تشکر می‌کنم. به رنگشان نگاه نکردم و فقط شرمنده‌ایم که نتوانستیم خواسته‌ها و انتظارات را برآورده کنیم. از رسانه‌ها هم متشکرم که در دو، سه روز گذشته به ما کمک کردند.

او افزود: امروز به حرفه‌ای‌گری برخی بازیکنان حریف باختیم. روند بازی برابر بود و می‌شد بازی را به تساوی بکشانیم. چند موقعیت خوب را از دست دادیم. به مراتب تیم الجیش در این دیدار نسبت به سایر تیم‌های عربی کمتر وقت کشی کرد. به حریف تبریک می‌گویم. فکر می کنم تفاوت‌ها همان بحث حرفه‌ای گری بود.

سرمربی نفت در واکنش به سوالی درباره اظهارات قنبرزاده بعد از حذف نفت بیان کرد: امیدوارم خبرنگار عربی حاضر در اینجا متوجه این سوال نشده باشد. من نمی‌توانم صحبت های قنبرزاده را رد کنم. ما شرایط سختی را پشت سر می‌گذاریم. مجموعه مدیریتی ما تلاش می‌کند تا منابع مالی فراهم شود. نمی خواهم زیاد وارد این قضیه شوم تا بار فنی را کنار بگذارم ولی واقعا این مسائل زنجیره‌وار به هم پیوسته هستند. شاید فقط بخشی از مشکلات را قنبرزاده گفته باشد. امسال سال سختی را پشت سر می‌گذاریم.

سرمربی نفت در پایان اضافه کرد: ما آنقدر سختی را پشت سر گذاشتیم که 6 بازیکن را فروختیم. من به مدیران تیم هم گفتم اگر مقدور است دو، سه بازیکن دیگرمان را هم ترانسفر کنیم. من به شخصه دریافتی امسال نداشتم. من فکر می‌کردم با توجه به اتفاقات سال گذشته با یک فضای حمایتی وارد کار شویم. به قنبرزاده گفته‌ام که بازیکنان تا یک حد آستانه تحمل دارند. مدیریت ما خیلی با مسائل مالی دست و پنجه نرم می‌کند و نمی دانم ادامه مسیر چقدر سخت خواهد بود. بازیکنان ما از مسائل مالی رنج می‌برند. من نمی خواهم از مسائل فنی فرار کنم. ما می توانستیم امروز ببریم و چه خوب بود اتفاقاتی نمی‌افتاد تا با روحیه مضاعف پا به میدان بگذاریم.

 

=====================================

 

مهر: سرمربی تیم فوتبال الجیش قطر گفت: تیم ما بهتر از نفت تهران بود و به همین خاطر شایستگی رسیدن به پیروزی را داشتیم.

صبری لموشی بعد از پیروزی تیم فوتبال الجیش قطر برابر نفت ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری اظهار کرد: از قبل مسی دانستیم که بازی سختی داریم اما خیلی خوب بازی کردیم و شانس های زیادی برای گل زنی داشتیم.

وی افزود: سال قبل تیم نفت فرصت های زیادی داشت اما امسال این فرصت به ما رسید و توانستیم از موقعیت ها را استفاده کنیم. منطقی این بود که ما این بازی را ببریم چرا که بهتر از نفت بودیم.

لموشی در مورد ادعای عربستانی ها مبنی بر اینکه ایران برای برگزاری بازیها امن نیست گفت: من در نشست خبری قبل از بازی نیز نظرم را اعلام کرد و از مهمان نوازی ایرانی ها تشکر کردم. همه چیز خوب بود و اطرافیان ایرانی ما رفتار بسیار خوبی داشتند.

وی در مورد گروه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما یک بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و فعلا به این بازی فکر می کنیم. تلاش زیادی را انجام دادیم تا به مرحله بعد صعود کنیم. این یک تست خوب برای تیم ما بود. دیداری که بین دو تیم خوب خاورمیانه برگزار شد.

تیم فوتبال الجیش قطر امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی موفق شد با یک گل نفت تهران را شکست بدهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر