صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

آنچلوتی: زیدان در رئال موفق خواهد شد

سرمربی پیشین کهکشانی‌ها معتقد است که دستیار قدیمی‌اش در این تیم در نقش سرمربی سفیدپوشان مادرید، آینده روشنی در پیش دارد.

کد خبر: 71729

تسنیم: کارلو آنچلوتی که روز گذشته (دوشنبه) برای شرکت در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال باشگاهی اسپانیا در سال 2015 به مادرید سفر کرده بود و در این مراسم جایزه بهترین سرمربی را هم دریافت کرد، با حمایت از زین‌الدین زیدان او را گزینه‌ای شایسته برای هدایت کهکشانی‌ها دانست.

کارلتو به نشریه مارکا گفت: زیدان شخصیت و کاریزمای فراوانی دارد و همین موضوع سبب می‌شود که بازیکنان رئال‌ تمام تلاش‌شان را برای موفق کردن او انجام دهند. او هر آنچه را که برای کسب موفقیت لازم باشد، دارد.

آنچلوتی ادامه داد: ممکن است برخی بگویند که زیدان گزینه بی‌تجربه‌ای است، اما هیچ‌کس وقتی یک کار را آغاز می‌‌کند تجربه‌ای ندارد. همه ما کارمان را با بدون تجربه آغاز کرده‌ایم. زیدان اما تمامی فاکتورهای دیگر برای تبدیل شدن به یک سرمربی بزرگ را دارد. او فوتبال را به خوبی می‌شناسد و از عهده هدایت رئال برمی‌آید. او موفق می‌شود، چون از حمایت بازیکنانش برخوردار است.

آنچلوتی درباره دوران مربیگری خود در رئال مادرید هم گفت: برای من هدایت تیمی بزرگ مانند رئال که بازیکنانی بزرگ دارد مایه افتخار است و بسیار خوشحالم که جایزه سرمربی سال را کسب کرده‌ام. من از دو سال حضورم در رئال مادرید خاطرات بسیار خوبی دارم.

سرمربی ایتالیایی پیشین کهکشانی‌ها که فصل آینده سرمربی بایرن مونیخ خواهد بود، در پایان درباره برنامه‌های خود برای آینده عنوان کرد: در فوتبال یک روز یک در به روی شما بسته می‌شود و روزی دیگر یک در دیگر به روی‌تان باز می‌شود. خارج شدن از رئال مادرید اتفاق خوبی نبود، اما من از این تیم خاطرات خوبی دارم. من می‌دانستم که یک روز باید رئال مادرید را ترک کنم. حالا یک دوره جدید را آغاز می‌کنم که نمی‌دانم پایان آن چه زمانی خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر