صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

رویارویی جذاب ایرانیان با کارگردانی ژاوی

امروز ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه میزبان دو تیم بحران زده السد و الاهلی خواهد بود، مصافی حساس و سرنوشت ساز که به شدت مورد توجه رسانه ها و محافل فوتبالی قطر قرار دارد.

کد خبر: 70781

ورزش سه:  امروز ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه میزبان دو تیم بحران زده السد و الاهلی خواهد بود، مصافی حساس و سرنوشت ساز که به شدت مورد توجه رسانه ها و محافل فوتبالی قطر قرار دارد.

دو تیم که از ستاره های ایرانی و سرشناسی در ترکیب خود سود می برند بعد از هفته ها ناکامی برابر هم قرار می گیرند به این امید که با سه امتیاز حاصب از آن تا حدودی به آرامش برسند و به وضعیت خود در جدول سرو سامان بدهند.

السد به تازگی مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی را به خدمت گرفته تا ضعف های دفاعی اش را به حداقل برساند امروز برای اولین بار از این خرید در ترکیب سود خواهد برد تا این بازیکن جوان تجربه حضور در کنار ستاره ای همچون ژاوی هرناندز را به کارنامه افتخاراتش اضافه کند. الاهلی هم بعد از برکناری زلاتکو کرانچار با یوسف آدم مربی موقت خود دل به دو ایرانی اش بسته تا بلکه با درخشش جباری و منتظری نوار ناکامی هایش را پاره کند.

مصاف جباری با ژاوی به عنوان دو تن از هافبک های پاسور و طراح برتر لیگ قطر می تواند سرنوشت بازی امشب را رقم بزند .دو بازیکنی که بدجوری مورد توجه رسانه ها و روزنامه های قطری هم قرار دارند و در آمارهای کلی نیم فصل نخست لیگ قطر هم از جانب فدراسیون فوتبال این کشور به عنوان دو پاسور برتر معرفی شدند.

نکته جالب این که روزنامه های معتبر قطر از جمله الرایه ، الوطن و ... روجلد خود را اختصاص به این بازی داده و هر یک با تیترهای جالب توجه به حواشی این جنگ حیثیتی پرداختند که روزنامه الرایه با چاپ تصویر مجتبی جباری در بازی رفت دو تیم از او به عنوان بازیکن کلیدی الاهلی نام برد.
برنامه شب اول هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر

پنجشنبه 15/11/94

ورزشگاه جاسم بن حمد

16:30؛ الجیش – الخریطیات

19:15؛ السد - الاهلی

نظرات بینندگان

ارسال نظر