صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

علی کفاشیان

کفاشیان: در جریان معرفی متخلفان نیستم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من هم اعتقاد دارم افرادی که تخلف کردند باید به قوه قضائیه و نهادهای مختلف پاسخ بدهند.

کد خبر: 68580

فارس: علی کفاشیان در خصوص درگذشت مرحوم همایون بهزادی اظهار داشت: مرحوم بهزادی یکی از بهترین‌های زمان خودش بود و از لحاظ علمی و دانش اجتماعی در سطح بالایی قرار داشت به نظر من او از مفاخر ورزش این مملکت بود و شاید حتی بهزادی آن طور که باید و شاید در ورزش ما نشان داده نشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص جزییات منتشر شده از تخلفات فوتبال در کمیسیون اصل 90 و اینکه ممکن است امروز تعدادی از ورزشی‌ها به قوه قضائیه معرفی شوند گفت: من در جریان این قضیه نیستم ولی اعتقاد دارم هر شخصی که خلافی کرده باید پاسخگو باشد. قطعا قوه قضائیه نیز پیگیر ماجرا خواهد بود و اشخاصی هم که متخلف هستند باید به قوه قضائیه پاسخ بدهند.

کفاشیان با اعلام این موضوع که فردا راهی قطر خواهد شد در پاسخ به این سوال که ظاهراً جلسات برگزار شده مبنی بر اختلاف ایران و عربستان به نفع سعودی‌ها پیش رفته است گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و امروز قرار است جلسه‌ای برگزار شود و فردا هم خودم شخصا به قطر خواهم رفت و در نشست روز پنجشنبه شرکت خواهم کرد.

وی تاکید کرد: مطمئنا مسائل سیاسی نباید در فوتبال دخالتی داشته باشد که آن‌ها این کار را انجام دادند ولی ما نظراتمان را قطعا در جلسه پنجشنبه می‌گوییم و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر