صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

درخشان/ فوتبال ايران بالاتر از امثال کی روش است

مسائلي را عنوان مي‌کند و مي‌گويد چرا قلعه‌ نويي و درخشان صحبت کردند. اين مسائل غلط است و براي يک مربي حرفه‌اي فوتبال درست نيست چنين کارهايي انجام دهد. به نظرم او سومين يا چهارمين مربي گرانقيمت دنياست. حالا چه کار تاثيرگذاري در ايران انجام داده است که اينگونه صحبت مي‌کند؟! بازيکناني که در تيم ملي حضور دارند همه آنها نتايج زحمات مربيان داخلي هستند. از خانه جهيزيه که نياورده است!

کد خبر: 6719

فارس/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم بازي مقابل ذوب‌آهن که براي ما يک بحران به حساب مي‌آيد را رد کنيم.
حميد درخشان در خصوص تغيير برنامه ليگ برتر اظهار داشت:‌اين مسئله صورت خوشي ندارد. ما طبق برنامه‌ريزي قبلي ليگ کار خود را دنبال مي‌کرديم و نکات تاکتيکي را در نظر گرفته‌ايم. چرا همه چيز در اين مملکت با عجله صورت مي‌گيرد. حالا مسابقات ليگ زودتر برگزار شود اين مسئله چه تاثيري دارد؟! فکر کنند که تيم ملي صعود کرده است. اين گونه برنامه‌ريزي درست نيست.
وي افزود: مي‌‌گويند براي کمک به تيم‌هايي است که در ليگ قهرمانان آسيا بازي مي‌کنند اما اين چه کمکي است؟! ما بازي دوستانه خود را به خاطر همين موضوع لغو کرديم زيرا اگر بازيکن ما مصدوم شود نمي‌توانيم او را تا روز جمعه برسانيم. اين مسئله باعث مي‌شود روي بازيکنان فشار بيايد و در بازي اول با مشکل بسيار بزرگي روبرو خواهيم بود. اميدوارم که به گونه‌اي نشود که ما دچار مشکل شويم و فقط مي‌خواهم يک جوري از اين بحران رد شويم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص اينکه باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده اگر حق رشد پيام صادقيان را باشگاه پرسپوليس پرداخت نکند، اجازه نمي‌دهد در زمين بازي حاضر شود، تصريح کرد:‌من اين موضوع را نشنيدم. اين چه مسائلي است که بيان مي‌کنند؟! 2 سال است که صادقيان در پرسپوليس بازي مي‌کند. از کجا چنين مسائلي را درمي‌آورند؟! واقعا مفهوم اين مسائل را نمي‌دانم.
درخشان در خصوص نتايج تيم ملي و اينکه پس از شکست مقابل عراق بحث دوپينگ بازيکن اين تيم را مطرح شد، تاکيد کرد: به نظرم مطرح کردن چنين مسائلي شخصيت ما را پايين آورد. اين آدم هر چه دوست دارد در کنار زمين انجام مي‌دهد و جنجال به راه مي‌اندازد. بحث اخلاق براي ما از هر چيز مهم‌تر است و بايد الگوبرداري کنيم. بعد اين آقا مغلطه مي‌کند و براي شکست مقابل عراق توجيه مي‌آورد. ببخشيد که اين حرف را عنوان مي‌کنم اما مگر در بازي ما مقابل ازبکتستان توپ نيم‌متر از خط دروازه نگذشت؟ چرا آنموقع صدايش درنيامد؟ هم اکنون که تيمش به مربي 45 روزه باخته اين مسائل را عنوان مي‌کند و مي‌خواهد شکست را به گردن ديگران بيندازد.
وي افزود: مسائلي را عنوان مي‌کند و مي‌گويد چرا قلعه‌ نويي و درخشان صحبت کردند. اين مسائل غلط است و براي يک مربي حرفه‌اي فوتبال درست نيست چنين کارهايي انجام دهد. به نظرم او سومين يا چهارمين مربي گرانقيمت دنياست. حالا چه کار تاثيرگذاري در ايران انجام داده است که اينگونه صحبت مي‌کند؟! بازيکناني که در تيم ملي حضور دارند همه آنها نتايج زحمات مربيان داخلي هستند. از خانه جهيزيه که نياورده است!
درخشان تاکيد کرد: او چه کاري براي فوتبال ما انجام داد؟ چرا ما نبايد در مورد اين مسائل صحبت کنيم؟ نمي‌خواهد او هم در مورد مسائل و گذشته من صحبت کند. او به سوابق خود بازگردد که در رئال مادريد در هفته هفتم هشتم بيرونش کردند و در پرتغال هم به خاطر مسائل دوپينگي که به وجود آمده بود اخراج شد. او کوچکتر از اين حرف‌هاست که بخواهد براي فوتبال ما تصميم بگيرد. فوتبال ايران از امثال تو بالاتر است.
وي در خصوص اينکه حضور بازيکن خارجي‌ به علت منفي شدن تست پزشکي منتفي شده،‌گفت:‌ ما يک آزمايش ديگر از او خواهيم کرد و اگر نتيجه آن منفي بود سراغ گزينه‌هاي بعدي مي‌رويم.
سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه آيا رضا نوروزي به ليگ قهرمانان آسيا خواهد رسيد،‌گفت: تلاش مي‌کنيم تا اين کار انجام شود که دست‌مان بازتر خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر