صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شهرام محمودي، واليباليست ملي‎پوش «ناپديد» شد!

اين تلويزيون کمونيستي مدعي شد که وي و همسرش از يک ماه پيش به جرم وبلاگ‌نويسي بازداشت شده‌اند و هيچ اطلاعي از سرنوشت آنان در دست نيست!

کد خبر: 6712

جام نيوز/ اين تلويزيون کمونيستي مدعي شد که وي و همسرش از يک ماه پيش به جرم وبلاگ‌نويسي بازداشت شده‌اند و هيچ اطلاعي از سرنوشت آنان در دست نيست!

تلويزيون ضدانقلاب "کانال جديد" (متعلق به حزب چپ‎گراي کمونيست کارگري) با پخش تصويري از "شهرام محمودي" واليباليست ملي‎پوش ايراني، مدعي شد که وي و همسرش از يک ماه پيش به جرم وبلاگ‌نويسي بازداشت شده‌اند و هيچ اطلاعي از سرنوشت آنان در دست نيست!
اين شبکه دروغ‌پرداز در گزارش خود همچنين ادعا کرد: «شهرام محمودي از 18 سالگي وارد عرصه سياست و مبارزات حقوق بشري شد. او در سال 88 به دليل مخالفت با جمهوري اسلامي دستگير شد و در کهريزک مورد آزار و شکنجه قرار گرفت.»[!]
گفتني است بر خلاف دروغ‌سازي احمقانه اين تلويزيون ضدانقلاب، آقاي شهرام محمودي سابقه فعاليت سياسي عليه نظام را در کارنامه ندارد و هيچ‌گاه در هنجارشکني عليه حکومت اسلامي مشارکت نداشته است؛ چه برسد به همراهي با فتنه‎گران يا حضور در بازداشتگاه کهريزک!
تصويري که در پايين مشاهده مي‎کنيد، مربوط به آخرين پست‎هاي شهرام و همسرش در اينستاگرام است که تاريخ جديدترين به‎روزرساني آن‎ها دو روز پيش مي‎باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر