صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بختياري‌زاده: تيم دفاعي در آسيا جواب نمي‌داد

سهراب بختياري‌زاده بازين سابق تيم‌ملي معتقد است که به غير از همدلي بازيکنان و غيرت آنها براي پيروزي در ديدارهاي آسيايي، تيم ايران نکته مثبت ديگري نداشت. بختياري زاده گفت: من اعتقادي به تغيير در کادر فني و يا مديريتي ندارم. اما بهتر است که مسئولين ما جرات انتقاد به کي روش را داشته باشند.

کد خبر: 6657

ورزش 3/ سهراب بختياري‌زاده بازين سابق تيم‌ملي معتقد است که به غير از همدلي بازيکنان و غيرت آنها براي پيروزي در ديدارهاي آسيايي، تيم ايران نکته مثبت ديگري نداشت.
بختياري زاده گفت: من اعتقادي به تغيير در کادر فني و يا مديريتي ندارم. اما بهتر است که مسئولين ما جرات انتقاد به کي روش را داشته باشند.
نکته مثبت ايران
من قبل از هر صحبتي بايد از غرور و سربلندي و تلاش وهمدلي بچه ها براي ميل به جنگيدن آنها و تسليم نشدن تا آخرين لحظات، لذت بردم. مخصوصا بچه هاي ما در ديدار مقابل عراق با وجود يک يار کمتر هر زمان عقب افتاديم نتيجه بازي را تغيير دادند. من خودم از اين مساله لذت بردم و فک رمي کنم اين يکي از نکات مثبت تيم ما بود.
تيم دفاعي در آسيا جوابگو نبود
تيم ايران در جام جهاني در ديدارمقابل تيمهايي مثل آرژانتين، بوسني و نيجريه استراتژي داشت که دفاع مي کرد و منطقي بود که چشم به ضد حملات داشته باشد. ايم مساله از لحاظ روحي و رواني هم روي بازيکنان ما خيلي تاثير داشت. اما ما در بازيهاي سيايي شرايطمان فرق داشت و دليلي نبود که با همان استراتژي مقابل تيم هاي آسيايي ظاهر شويم. يعني دليلي نداشت ما در جايي که از لحاظ سابقه و فوتبال برتر هستيم يک چنين نگاهي داشته باشيم. همه به من مي گفتند که تو نبايد از تيم ملي انتقاد کني. اما ما روبروي قطر و بحرين و امارات تنها براي دقايقي صاحب توپ بوديم. من به نقشه مربي احترام مي گذارم، اما ما ميل به بازي سازي در زمين نداشتيم. تقريبا مالکيت توپ ما 70 به 30 بود. اين نوع بازي ما را در آسيا ارضاع نمي کند.
بايد از کي روش انتقاد هم بکنيم
من نمي توانم بگويم آقاي کي روش بماند يا نه ! اما آنچه که مسلم است اينکه وقتي ما به کسي اعتماد کرده ايم بايد زمان بيشتري در اختيار او بگذاريم. ضمن اينکه فکر مي کنم ما گاهي اوقات مي ترسيم که نقطه ضعفهاي کي روش را بهش بگوييم . قطعا انتقاد کردن در هر کجا کاربردي و سازنده است. اما ما نبايد از کسي کورکورانه تعريف کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر