صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نبي: ناگهان هيچ اتفاقي نيفتاد

آن سالي که تيم‌ملي اميد در زمان مربيگري منصوريان در اربيل عراق نتيجه را يک ـ صفر برد، من در عراق بودم ايران يک هفته تا بازي برگشت زمان داشت که تيم را محروم کردند يا آن سالي که سپاهان با تيم السد قطر بازي داشت و رحمان احمدي از زمان حضورش در پرسپوليس سه اخطاره بود و يک بازي را به دليل محروميت نبايد در تيم سپاهان قرار مي‌ گرفت اما اين اتفاق افتاد و باعث شد که راي به نفع السد برگردد و همان سال هم اين تيم قهرمان آسيا شد. اما همه اين تورنمنت ها خيلي کوچکتر از ديدارهاي آسيايي بودند و اگر قرار بود راي برگردد در تاريخ اين اتفاق بي سابقه بود، متاسفانه ما برش لازم را در اين زمينه نداشتيم.

کد خبر: 6646

ورزش 3/ پوريا نبي سرمربي ايراني باشگاه آلباني کريک که در استراليا حضور دارد، از شبي که ايراني ها براي آگاهي از نتيجه راي کميته انضباطي اي اف سي بيدار بوده اند، براي ما صحبت کرد.
نبي گفت: فضايي که ديشب در شبکه هاي اجتماعي وجود داشت، حدود چندين ميليون نفر از ايراني ها مدام اخبار را پيگيري مي‌ کردند، آنها که در آمريکا، اروپا، دبي و بيشتر در استراليا بودند مدام منتظر اين بودند که راي به نفع ايران برگردد. شبکه هاي استراليايي هم مدام خبر ايران را اعلام مي‌ کردند اما به صورت نقل قول اين کار را انجام مي‌ دادند.
او ادامه داد: براساس قانون بازي چون بازيکنان ايران بيشتر از 120 دقيقه در ديدار مقابل عراق بازي کرده بودند بنابراين نمي‌ بايست روز شنبه تمرين خاصي انجام دهند و قرار بود اولين تمرين آنها در صورت بازي با کره امروز يکشنبه برگزار شود که اين اتفاق نيفتاد.
وي افزود: آن سالي که تيم‌ملي اميد در زمان مربيگري منصوريان در اربيل عراق نتيجه را يک ـ صفر برد، من در عراق بودم ايران يک هفته تا بازي برگشت زمان داشت که تيم را محروم کردند يا آن سالي که سپاهان با تيم السد قطر بازي داشت و رحمان احمدي از زمان حضورش در پرسپوليس سه اخطاره بود و يک بازي را به دليل محروميت نبايد در تيم سپاهان قرار مي‌ گرفت اما اين اتفاق افتاد و باعث شد که راي به نفع السد برگردد و همان سال هم اين تيم قهرمان آسيا شد. اما همه اين تورنمنت ها خيلي کوچکتر از ديدارهاي آسيايي بودند و اگر قرار بود راي برگردد در تاريخ اين اتفاق بي سابقه بود، متاسفانه ما برش لازم را در اين زمينه نداشتيم.
نبي گفت: بازيکنان تيم‌ملي ايران هم که در هتل ميرامارگاردنز حضور داشتند، ديشب را مثل بسياري از مردم ايران در انتظار راي بيدار ماندند. بازيکنان با سابقه معتقد بودند که راي به نفع ايران نخواهد بود اما بازيکنان جوان تيم‌ملي همچنان اميدوار بودند که اين اتفاق خواهد افتاد و ديشب همه ملي‌پوشان ملتهب اخبار را پيگيري مي‌ کردند و همه در انتظار راي کميته انضباطي اي اف سي بودند. بعد از شنيدن اين خبر هم همه ناراحت شدند، بازيکنان ملي‌پوش ايران ساعت 7 صبح به وقت سيدني که مي‌ شود 12 شب يکشنبه 6 بهمن ماه به ايران بازمي گردند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر