صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

سوتي بزرگ درخشان/ حواست کجاست آقا؟

پس از آنکه کاسه صبر کارلوس کي‌روش لبريز شد و او براي نخستين بار طي دوران حضورش در ايران به ادعاهاي برخي از منتقدانش پاسخ داد، اين مساله به مذاق حميد درخشان خوش نيامد. سرمربي پرسپوليس که از سوي کي‌روش به سقوط با پنج تيم مختلف متهم شده است،‌ در واکنش به ادعاهاي اين مربي گفت

کد خبر: 6616

بانک ورزش/ پس از آنکه کاسه صبر کارلوس کي‌روش لبريز شد و او براي نخستين بار طي دوران حضورش در ايران به ادعاهاي برخي از منتقدانش پاسخ داد، اين مساله به مذاق حميد درخشان خوش نيامد. سرمربي پرسپوليس که از سوي کي‌روش به سقوط با پنج تيم مختلف متهم شده است،‌ در واکنش به ادعاهاي اين مربي گفت: «هر چه باشد من به مربي 45 روزه نباختم!» درخشان مشخصا به سرمربي عراق اشاره مي‌کند که کمتر از دو ماه بعد از حضور روي نيمکت اين تيم موفق شد ايران را شکست بدهد. سرمربي پرسپوليس البته به ماجراي اشتباه محرز داور در صحنه اخراج مهرداد پولادي هيچ اشاره‌اي ندارد و سعي مي‌کند اين موضوع کليدي را از ميدان ديد مخاطب خارج کند. بامزه‌ترين نکته اما در مورد او، مربوط به ادعايي است که دارد.
 
درخشان از زمان حضورش روي نيمکت پرسپوليس، تا به حال پنج شکست را تجربه کرده که چهار تاي آنها در ليگ و يکي هم در جام حذفي بوده است. در همين راستا سرخپوشان تحت هدايت وي در هفته يازدهم ليگ چهاردهم ضمن ارائه نمايشي به شدت تدافعي و انتقاد برانگيز، با يک گل مغلوب سپاهان اصفهان شدند. اين بازي روز 11 مهر برگزار شد و جالب اينکه حسين فرکي تازه روز 18 شهريور به‌عنوان سرمربي جديد سپاهان منصوب شده بود. به روايت روشن‌تر، حميد درخشان که از کي‌روش ايراد مي‌گيرد، خودش به مربي 24 روزه هم باخته است؛ هرچند که او ظاهرا اين موضوع را هم مثل خيلي از ديگر مسائل مربوط به خودش فراموش کرده است!

نظرات بینندگان

ارسال نظر