صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

علاقه سرمربي امارات براي کار در ایران

سرمربي ايراني الاصل تيم ملي امارات يکي از چهره هاي ويژه جام ملت هاي آسيا به شمار مي رود که توانسته با حذف ژاپن مدعي، تيمش را به مرحله نيمه نهايي اين رقابت ها ببرد.

کد خبر: 6600

جام نيوز/ سرمربي ايراني الاصل تيم ملي امارات يکي از چهره هاي ويژه جام ملت هاي آسيا به شمار مي رود که توانسته با حذف ژاپن مدعي، تيمش را به مرحله نيمه نهايي اين رقابت ها ببرد.

شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد مهدي علي اصالتي شيرازي داشته و 49 ساله است. او يک مهندس برق است که از کالج مردان دبي فارغ التحصيل شده است.مهدي علي يکي از طراحان متروي دبي به شمار مي رود که در کنار تحصيلات دانشگاهي در زمينه ورزش هم موفق بوده است.
او با حمايت عبدالعلي چنگيز بازيکن سابق تيم ملي ايران در رده پايه هاي باشگاه الاهلي امارات مشغول به کار شد و آن قدر لياقت نشان داد که به ترتيب سرمربي تيم هاي زير 19 سال، زير 21 سال و زير 23 سال امارات برگزيده شد و پس از موفقيت در اين رده ها همراه شاگردانش به تيم بزرگسالان اين کشور رسيد.اين مربي شايسته اخيرا در مصاحبه اي اعلام کرده که دوست دارد در فوتبال ايران مشغول به کار شود. البته بعيد مي دانيم با اين همه مربي باسواد و کاردان در فوتبال ايران جايي براي کار کردن مهدي علي در کشورمان وجود داشته باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر