صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

ويليامز به خاطر کينه از کروش، ايران را حذف کرد

من فکر مي‌کنم ويليامز به خاطر انتقادات کروش از قضاوت او در ديدار ايران و بحرين، از اين مربي کينه به دل گرفته بود و اين چيزي است که خودم هم به عنوان مربي آن را تجربه کرده‌ام. ما مربيان در استراليا هميشه به هم مي‌گوييم که بايد از ويليامز تعريف کنيم چرا که به محض انتقاد، او عليه شما سوت خواهد زد.»آخرين جملات آلويسي نيز در نوع خود بسيار جالب بود:

کد خبر: 6596

خبرآنلاين/ کارشناس فوتبال استراليا و بازيکن اسبق تيم ملي اين کشور نيز مانند تمامي استراليايي ها از عملکرد داور ديدار ايران و عراق که هموطنش است، به شدت انتقاد کرد.«جان آلويسي» ملي‌پوش اسبق استراليا که به عنوان مفسر در استوديو شبکه «Fox Sport» حاضر بود، همچون هموطن و همبازي سابق خود مارک بوسنيچ، حمله سختي به «بنجامين ويليامز» داور استراليايي ديدار ايران و عراق داشت و مدعي شد اين داور به خاطر کينه از کارلوس کروش باعث حذف ايران شد.
 
آلويسي که به عنوان بازيکن و مربي قضاوت بن ويليامز را تجربه کرده، گفت: «ويليامز بايد مي‌دانست که پولادي از قبل يک کارت زرد دارد و اين اشتباه را نمي‌کرد. براي داور خيلي بد است که نداند به چه بازيکني اخطار داده است.»
آلويسي در بخش ديگري از حرف هايش گفت: «من فکر مي‌کنم ويليامز به خاطر انتقادات کروش از قضاوت او در ديدار ايران و بحرين، از اين مربي کينه به دل گرفته بود و اين چيزي است که خودم هم به عنوان مربي آن را تجربه کرده‌ام. ما مربيان در استراليا هميشه به هم مي‌گوييم که بايد از ويليامز تعريف کنيم چرا که به محض انتقاد، او عليه شما سوت خواهد زد.»آخرين جملات آلويسي نيز در نوع خود بسيار جالب بود: «اگر شما از او ستايش کنيد، ممکن است ويليامز به سود شما سوت بزند.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر