صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

هیتسفلد: استخدام زیدان دیوانگی است

سرمربی پیشین تیم فوتبال بایرن‌مونیخ از تصمیم سران باشگاه رئال‌مادرید برای انتصاب یک سرمربی کم‌تجربه به عنوان جانشین رافائل بنیتس انتفاد کرد. به عقیده سرمربی پیشین تیم‌های بایرن‌مونیخ که به همراه باواریایی‌ها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است، انتصاب یک مربی کم‌تجربه مانند زیدان برای هدایت تیمی بزرگ مثل رئال‌مادرید ریسکی بزرگ است که ممکن است عواقب بدی برای کهکشانی‌ها به همراه داشته باشد.

کد خبر: 65215

به گزارش زمان اوتمار هیتسفلد تصمیم فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال‌مادرید و همکاران او را برای استخدام زین‌الدین زیدان به عنوان جانشین رافائل بنیتس زیر سؤال برد و آن را دیوانگی نامید.

به عقیده سرمربی پیشین تیم‌های بایرن‌مونیخ که به همراه باواریایی‌ها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است، انتصاب یک مربی کم‌تجربه مانند زیدان برای هدایت تیمی بزرگ مثل رئال‌مادرید ریسکی بزرگ است که ممکن است عواقب بدی برای کهکشانی‌ها به همراه داشته باشد.

 


تمام تجربه زیدان در عرصه مربیگری به هدایت تیم رئال‌مادرید کاستیا در دسته سوم فوتبال اسپانیا و ایفای نقش به عنوان دستیار کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو بوده است و به همین دلیل هیتسفلد او را گزینه‌ای شایسته برای هدایت کهکشانی‌ها نمی‌داند.

 هیتسفلد به نشریه بلیک گفت: برای زیدان به دست آوردن فرصت هدایت رئال‌مادرید مانند پیروزی شدن با بلیت بخت‌آزمایی است. تصمیم باشگاه رئال‌مادرید برای استخدام زیدان دیوانگی  و غیرعقلانی است. زیدان هیچ تجربه‌ای از مربیگری ندارد. اعتبار او فقط به خاطر شهرتش در دوران بازیگری خود است.

هیتسفلد ادامه داد: زیدان توانایی‌های خود را به عنوان یک مربی هنوز به اثبات نرسانده است و حالا باید با چالش کار کردن با بهترین بازیکنان دنیای دست و پنجه نرم کند.

زیدان در اولین بازی خود به عنوان سرمربی رئال‌مادرید، شنبه هفته آینده باید کهکشانی‌ها را برابر دپورتیوو لاکرونیا هدایت کند./خبرگزاری تسنیم:

نظرات بینندگان

ارسال نظر