صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

سوشا از قرنطینه اوین بیرون آمد / پروین: احتمالاً سوشا امروز آزاد می‌شود

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس راهی بند عمومی زندان اوین شد.وی افزود: متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجا خواهد شد. وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و دادگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد.

کد خبر: 65204

خبرگزاری میزان: دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس راهی بند عمومی زندان اوین شد.

"سوشا مکانی" دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت، عصر امروز راهی بند عمومی زندان اوین در ندامتگاه یک شد.

یک منبع آگاه قضایی به خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه ، گفت: مکانی از روزی که بازداشت شد در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت ولی امروز راهی بند عمومی شد.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجا خواهد شد. وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و دادگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد.

وی گفت: تعجب می‌کنم که چرا برخی از افراد بدون اطلاعات در این خصوص صحبت انجام می‌دهند. فعلا خبری از آزادی سوشا نیست و تاکنون حضور وی تا روز شنبه در زندان اوین قطعی بوده و در چنین مواردی حتی تا 3 ماه نیز قرار موقت بازداشت می‌تواند ادامه داشته باشد.

 

============================

 

خبرگزاری تسنیم: علی پروین در خصوص اینکه گفته بود سوشا مکانی امروز از بازداشتگاه اوین آزاد می‌شود و برای او وثیقه گذاشته است، اما چرا این اتفاق رخ نداده اظهار داشت: نمی‌دانم، ما کارمان را کرده‌ایم و احتمالاً امروز این اتفاق رخ خواهد داد. ما برای آزادی سوشا وثیقه گذاشته‌ایم و احتمالاً تا ساعت 19 آزاد خواهد شد.

وی افزود: من منکر خلاف سوشا نیستم و کار خوبی نکرده، اما نباید او را نابود کرد. من با قاضی او هم صحبت کردم، قاضی لطف کرد و گفت چون سوشا برای پرسپولیس و این مردم زحمت کشیده یک کاری می‌کند. قاضی پرونده سوشا به من گفت شاید اگر فرد دیگری بود، حکم سختی برای او در نظر می‌گرفتند.

سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که به نظرش در خصوص آینده ورزشی سوشا مکانی چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: نمی‌دانم، در این باره باشگاه پرسپولیس تصمیمات لازم را می‌گیرد.

پروین با اشاره به انتشار عکس‌های خصوص سوشا مکانی در فضای مجازی که باعث شد برای این دروازه‌بان مشکل به وجود بیاید، تأکید کرد: جرمی نبوده و او با خانمی عکس دارد که نامزدش است. پدر این دختر خانم هم آمده و رضایت داده است و فکر نمی‌کنم مشکلی باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس در این شرایط حق دارد به دنبال دروازه‌بان جدیدی باشد یا نه، اظهار داشت: صددرصد؛ وقتی تیم دو دروازه‌بان خود را از دست داده است، باید دروازه‌بان جدید بگیرد. باید درباره سوشا هم تصمیم بگیرند، اما نابودش نکنند و اگر قرار باشد در فوتبال محرومش کنند، نابود می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اتفاقی که برای سوشا مکانی رخ داده و مقایسه کردن وضعیت این بازیکن با شرایطی که خودش فوتبال بازی می‌کرده، یادآور شد: زمان ما که گوشی تلفن همراه و این همه تکنولوژی نبود. متأسفانه نه فقط فوتبالیست‌ها، بلکه این مشکلات امروز برای خیلی از جوان‌ها می‌افتد و به نظرم خوب نیست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر