صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

توضیح پلیس فتا درباره پرونده سوشا مکانی

رئیس پلیس فتای تهران گفت: هیچ پرونده‌ای در مورد شناسایی هکر 16 ساله عکس‌های خصوصی دروازه بان پرسپولیس در این پلیس تشکیل نشده و تاکنون پرونده‌ای نیز در این مورد به ما ارجاع نشده است.وی ادامه داد: ممکن است موضوع هکر 16 ساله ای که گفته می‌شود تلگرام مکانی را هک کرده است در دادسرا مطرح شده باشد و پرونده آن در جایی دیگر درحال رسیدگی باشد.

کد خبر: 65057

خبرگزاری میزان: سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فتای تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: تاکنون هیچ پرونده ای در رابطه با شناسایی هکر 16 ساله عکس‌های سوشا مکانی به پلیس فتا ارجاع نشده است و ممکن است بر اساس اظهارات خود متهم در مرجع قضایی این موضوع مطرح شده باشد ما در پلیس فتا هیچ هکری را در رابطه با این پرونده تا به حال شناسایی نکردیم و اگر پرونده هکر 16 ساله به پلیس فتا ارجاع شود آن را پیگیری کرده و متهم را شناسایی و دستگیر می‌کنیم.

وی ادامه داد: ممکن است موضوع هکر 16 ساله ای که گفته می‌شود تلگرام مکانی را هک کرده است در دادسرا مطرح شده باشد و پرونده آن در جایی دیگر درحال رسیدگی باشد.

گفتنی است؛ پس از انتشار عکس‌های خصوصی دروازه بان پرسپولیس او با انشتار بیانیه ای در اینتساگرام خود مدعی شده بود موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری می کند که مشخص شد سوشا مکانی حتی در این پلیس شکایت هم نکرده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر