صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پرسپولیسی‌ها برای آزادی سوشا دست به کار شدند

مسئولان پرسپولیس و چند پیشکسوت این تیم پیگیر ماجرای بازداشت سوشا مکانی شدند.مسئولان پرسپولیس قرار است با قاضی پرونده سوشا مکانی صحبت کنند تا مشکل دروازه‌بانشان حل شود. مهدی طارمی و احمد نورالهی در تماسی با شهریار از وی خواستند به همبازیشان کمک کند، دایی به آنها اطمینان داد تا جایی که قانون اجازه دهد و حقوق شخصی ضایع نشود ماجرا را پیگیری می کند.

کد خبر: 65054

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه رئیس امور حقوقی باشگاه جهت پیگیری وضعیت دستگیری سوشا مکانی به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند.
 
مسئولان پرسپولیس قرار است با قاضی پرونده سوشا مکانی صحبت کنند تا مشکل دروازه‌بانشان حل شود.
 
علاوه بر باشگاه پرسپولیس، علی دایی هم به علت درخواست چند بازیکن پیگیر ماجرای سوشا مکانی شد. 
 
سرمربی سابق تیم پرسپولیس پس از اطلاع از انتقال سنگربان پرسپولیس به زندان اوین در صدد حل مشکل وی برآمد.
 
مهدی طارمی و احمد نورالهی در تماسی با شهریار از وی خواستند به همبازیشان کمک کند، دایی به آنها اطمینان داد تا جایی که قانون اجازه دهد و حقوق شخصی ضایع نشود ماجرا را پیگیری می کند.
 
همچنین دایی از این بازیکنان خواسته با درس گرفتن از این اتفاقات متوجه باشند که گاهی یک اشتباه می تواند زندگی شخصی و حرفه‌ای یک ورزشکار را به هم بریزد.
 
علی پروین، سلطان فوتبال ایران هم قرار است پیگیر وضعیت سوشا مکانی شود و به وی در جهت آزادی‌اش کمک کند.
 
به هر حال پرسپولیسی‌ها به دنبال این هستند که مشکل سوشا مکانی را برطرف کنند تا وی هرچه سریعتر به تیم پرسپولیس باز گردد. 

 
کریم باقری هم برای سوشا قدم برداشت. وی در خصوص حضورش در زندان اوین اظهار داشت: برای دیدن سوشا مکانی به زندان اوین رفتم، اما گفتند برای ملاقات باید با قاضی پرونده او هماهنگ می‌کردیم و به همین خاطر اجازه ملاقات ندادند.
 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر