صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

رئال با درخشش رونالدو صدرنشین شد / «بنیتس» باز هم هو شد /بنیتس: نگران اخراج شدن نیستم

رئال مادرید در دیداری خانگی با نتیجه 3-1 رئال سوسیداد را شکست داد و به طور موقت به صدرجدول لالیگا صعود کرد.شاگردان رافا بنیتس در این دیدار مقابل سوسیداد کار راحتی نداشتند و حتی برای دقایق زیادی تحت تاثیر بازی حریف بودند اما در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کنند.

کد خبر: 64118

به گزارش زمان رئال مادرید در دیداری خانگی با نتیجه 3-1 رئال سوسیداد را شکست داد و به طور موقت به صدرجدول لالیگا صعود کرد.

شاگردان رافا بنیتس در این دیدار مقابل سوسیداد کار راحتی نداشتند و حتی برای دقایق زیادی تحت تاثیر بازی حریف بودند اما در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کنند.
رئالی ها بازی را هجومی آغاز کردند و می توانستند در همان دقایق ابتدایی دو- سه بار دروازه حریف را باز کنند اما مقاومت دروازه ‏بان سوسیداد مقابل ضربات کریس رونالدو و کریم بنزما، باعث شد تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.‏

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی تیم میهمان از لاک دفاعی خارج شد و چند حمله خطرناک روی دروازه رئال ترتیب داد که اگر ‏عملکرد خوب مدافعان رئال نبود، می توانست به باز شدن دروازه کیلور ناواس منجر شود.‏

در دقایقی که سوسیداد نمایش بهتری ارائه می داد، رئالی ها در دقیقه 24 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. سرنگون شدن مشکوک کریم ‏بنزما در محوطه جریمه سوسیداد، باعث شد تا داور یک ضربه پنالتی به سود رئالی ها اعلام کند اما رونالدو توپ را از بالای دروازه ‏به بیرون رفت. ‏

بعد از اینکه این موقعیت از دست رفت، رئالی ها بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 40 بار دیگر یک ضربه پنالتی ‏به سود این تیم اعلام شد. این بار ارسال گرت بیل به دست بازیکن سوسیداد برخورد کرد و داور باز هم یک پنالتی سختگگیرانه را ‏اعلام کرد. رونالدو این بار با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید. ‏

نیمه دوم را سوسیداد بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی رسید. ارسال یوناتاس خسوس با خوش شانسی به بروما رسید و این ‏بازیکن هم در حالی که یک مدافع حریف را پیش رو داشت، با ضربه ای تماشایی دروازه ناواس را باز کرد.‏

بعد از این گل باز هم این سوسیداد بود که حملات خطرناک تری روی دروازه رئال داشت اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 67 به گل ‏دوم رسید. یک ضربه کرنر مارسلو، توپ در محوطه جریمه به رونالدو رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، کار را تمام کرد.‏

سوسیداد که بار دیگر عقب افتاده بود، برای رسیدن به گل تساوی حملات زیادی انجام داد و موقعیت های خطرناکی هم روی دروازه ‏رئال ایجاد کردند اما رئال بود که در دقیقه 87 به گل سوم رسید.‏

روی یک ضدحمله سریع، گرت بیل با ارسالی تماشایی، لوکاس واسکز را با دروازه بان سوسیداد تک به تک کرد و او هم با یک ‏ضربه بغل پای دقیق، حساب کار را 3-1 کرد.‏ در دقایق پایانی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با پیروزی رئال به پایان رسید.

=========================================

هواداران رئال مادرید به شکل گسترده ای پیش از شروع بازی مقابل سوسیداد، رافا بنیتس، مربی تیمشان را هو کردند.


از ساعت 18.30 تیم های رئال مادرید و سوسیداد در برنابئو به مصاف هم رفته اند و این رئالی ها بودند که نیمه اول را با تک گل رونالدو پیروز به رختکن رفتند. پیش از شروع بازی وقتی گوینده ورشگاه نام رافا بنیتس را اعلام کرد، هواداران رئال به شدت بر علیه این مربی سوت زده و او را هو کردند.

از میان بازیکنان، رونالدو و دانیلو نیز از سوت های اعتراضی در امان نماندند؛ هرچند که شدت این سوت ها کمتر بود. رابطه بین رونالدو با برخی هواداران رئال از بازی مقابل رایو وایکانو به تیرگی گرائیده؛ هرچند که او پس از خراب کردن پنالتی، از سوی بخش اعظمی از ورزشگاه تشویق شد و رئالی ها به او روحیه دادند.
=========================================
 
رافا بنیتس با پیروزی 3-1 رئال مادرید مقابل سوسیداد، نفسی به راحتی کشید و فعلا تا بازی حساس با والنسیا از خطر اخراج شدن گریخت.

دو گل از رونالدو و یک گل از لوکاس واسکز، زمینه ساز پیروزی کهکشانی ها در مقابل سوسیداد سختکوش شد. سوسیداد در برخی مقاطع بازی تیم برتر میدان بود و رئالی ها را به شدت تحت فشار گذاشته بود.

رافا بنیتس در همین رابطه به خبرنگاران گفت:" ما فقط ده دقیقه از بازی را تحت کنترل نداشتیم و در باقی زمان های بازی تیم برتر میدان بودیم. فرصت های عالی گلزنی را در هر دو نیمه از دست دادیم و بخصوص در نیمه اول می توانستیم کار را تمام کنیم.

پس از بازی به همه بازیکنانم از جمله رونالدو تبریک گفتم. این برد نتیجه اتحاد بازیکنان بود و امروز یک تیم یکپارچه را از رئال مشاهده کردیم. وقتی رونالدو پنالتی را خراب کرد، از این بابت خود را مسئول می دانست و نکته مهم این بود که همه تیم پشت رونالدو بودند و برای جبران به او کمک کردند.
نیمه اول توپ و میدان در اختیار ما بود و در نیمه دوم سوسیداد کمی بهتر عمل کرد ولی پس از خوردن گل تساوی، عالی واکنش نشان دادیم و من بسیار از عملکرد بازیکنانم راضی هستم."

بنیتس در مورد خطر برکناری در صورت ثبت یک نتیجه ضعیف گفت:" من اصلا چنین حسی ندارم و از حالا به فکر بازی بعدی هستیم و روی والنسیا تمرکز خواهم کرد. نگرانی بابت اخراج شدن ندارم."

دلیل بازی نکردن ایسکو و خسه:" من 24 بازیکن در اختیار دارم که فقط 11 نفرشان از ابتدا به زمین می روند و سه بازیکن هم به عنوان یار تعویضی. همین."

اعتراض هواداران به تعویض شدن خامس:" من به عنوان مربی مسئولم که انگیزه را در تمام بازیکنانم به خصوص نیمکت نشینان بالا نگاه دارم. خامس امروز مثل دیگر بازیکنان، عملکردی خوب و قابل قبول داشت."

 

ورزش سه:

نظرات بینندگان

ارسال نظر