صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

2تغییر احتمالی در ترکیب سرخپوشان

ترکیب پرسپولیس برای بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان نسبت به بازی قبل با پدیده حداقل دو تغییر خواهد داشت. از تمرینات اخیر سرخپوشان پیداست که برانکو قصد دارد از لوکا ماریچ به جای رضا نورمحمدی استفاده کند و فرشاد احمدزاده نیز جایگزین میلاد کمندانی خواهد شد البته اگر در این فاصله تصمیم سرمربی پرسپولیس تغییر نکند.

کد خبر: 64077

به گزارش زمان جری بنسون از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرده بخشی از قراردادش را پرداخت کنند تا بتواند در تعطیلات راهی کشورش شود.

تمرینات پرسپولیس بعد از بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان به دلیل تعطیلات نیم فصل به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود و در این مقطع طبیعی است که بازیکنان و مربیان خارجی این تیم قصد داشته باشند راهی کشورهای خود شوند. در این بین شرایط مالی بنسون مساعد نیست و به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داده تا بخشی از حق‌وحقوقش را پرداخت کنند تا به همراه خانواده‌اش عازم هندوراس شود.

 


* ترکیب پرسپولیس برای بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان نسبت به بازی قبل با پدیده حداقل دو تغییر خواهد داشت. از تمرینات اخیر سرخپوشان پیداست که برانکو قصد دارد از لوکا ماریچ به جای رضا نورمحمدی استفاده کند و فرشاد احمدزاده نیز جایگزین میلاد کمندانی خواهد شد البته اگر در این فاصله تصمیم سرمربی پرسپولیس تغییر نکند.

قرار گرفتن ایمان صادقی نیز به جای سوشا مکانی محروم در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی مذکور قطعی است.

* بازیکنان پرسپولیس اردوی شب قبل از بازی خود مقابل استقلال خوزستان را در هتل المپیک برگزار خواهند کرد.

پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 16:30 روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خوزستان می‌رود./خبرگزاری تسنیم:

نظرات بینندگان

ارسال نظر