صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پاسخ دندان‌شکن رونالدو به اتهام کاپلو

ستاره سابق رئال‌مادرید نسبت به اتهام اخیر فابیو کاپلو، سرمربی معروف ایتالیایی واکنش نشان داد. مرد سال‌های 1996، 1997 و 2002 فوتبال در این باره گفت: کاپلو در دوران خودش در دهه 90 مربی بزرگی بود اما از وقتی برای بار دوم به رئال‌مادرید آمد، روزهای خوبش به پایان رسید و اشتیاق زیادی برای موفقیت نداشت. به همین دلیل در تیم‌های بعدی‌اش هم موفقیتی به دست نیاورد.

کد خبر: 63996

به گزارش زمان رونالدو لوئیس نازاریو ده‌لیمای، اسطوره بازنشسته برزیلی فوتبال دنیا پاسخ اتهام فابیو کاپلو، سرمربی مشهور ایتالیایی با مضمون منفی بودن حضور و رهبری او برای رختکن  رئال‌مادرید را داد.


 مرد سال‌های 1996، 1997 و 2002 فوتبال در این باره گفت: کاپلو در دوران خودش در دهه 90 مربی بزرگی بود اما از وقتی برای بار دوم به رئال‌مادرید آمد، روزهای خوبش به پایان رسید و اشتیاق زیادی برای موفقیت نداشت. به همین دلیل در تیم‌های بعدی‌اش هم موفقیتی به دست نیاورد.

 

 


رونالدو در نیمه راه تنها فصل دوره دوم حضور کاپلو در رئال‌مادرید که با قهرمانی تیم در فصل 2008-2007 لالیگا توام شد، تیم پایتخت اسپانیا را به قصد حضور قرضی در میلان ترک کرد و کاپلو هم با وجود فتح لیگ داخلی در پایان آن فصل از مربیگری رئال برکنار شد./ تسنیم:

نظرات بینندگان

ارسال نظر