صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پيش بيني جالب از فينال جام ملت ها+عکس

کارشناس‌هاي شبکه استراليايي گفتند که در نيمه نهايي جام ملت هاي آسيا استراليا به ژاپن رسيد و ايران به کره‌جنوبي.شبکه معتبر فاکس 4 استراليا، ديروز پس از صعود ژاپن و عراق به مرحله بعد، به تحليل رقابت‌هاي پيش‌رو پرداخت و ايران را فيناليست رقابت‌ها دانست.

کد خبر: 6072

پيک خبر/ کارشناس‌هاي شبکه استراليايي گفتند که در نيمه نهايي جام ملت هاي آسيا استراليا به ژاپن رسيد و ايران به کره‌جنوبي.
شبکه معتبر فاکس 4 استراليا، ديروز پس از صعود ژاپن و عراق به مرحله بعد، به تحليل رقابت‌هاي پيش‌رو پرداخت و ايران را فيناليست رقابت‌ها دانست.
در حالي که پيش از شروع رقابت‌ها، خيلي از کارشناس‌ها ايران را شانس چهارم قهرماني در جام ملت‌ها مي‌دانستند، ديروز کارشناس‌هاي شبکه فاکس 4 از صعود قطعي تيم‌ملي به فينال حرف زدند. چند کارشناس در اين برنامه حضور داشتند و تحليل‌هاي خود را به اشتراک گذاشتند و تمام آنها از قدرت پنهان ايران حرف زدند.

در بخشي از برنامه که مجري اصلي روبه‌روي مانيتور اصلي ايستاده بود و جدول رقابت‌ها مقابلش نمايان بود، از کارشناس‌ها درباره نتايج تيم‌ها پرسيد‌؛ ابتدا بازي ازبکستان و کره‌جنوبي.
کارشناس‌ها کره را برنده دانستند و سپس گفتند ايران، عراق را شکست مي‌دهد. آنها سپس به سراغ سوي ديگر جدول رفتند و از بين ژاپن و امارات، چشم‌بادامي‌ها را برنده دانستند. همچنين گفتند استراليا برنده بازي با چين مي‌شود.
بدين ترتيب استراليا به ژاپن رسيد و ايران به کره‌جنوبي. کارشناس‌هاي فاکس اعتقاد داشتند که ايران برنده بازي با کره‌جنوبي مي‌شود و يک پاي فينال خواهد بود.
در سوي ديگر هم ژاپن برنده بازي با استراليا خوانده شد تا فينال بين ايران و ژاپن برگزار شود. کارشناس‌هاي فاکس اعتقاد داشتند تيم کارلوس کي روش در فينال به ژاپن مي‌بازد و چشم بادامي‌ها دوباره قهرمان جام ملت‌ها خواهند شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر