صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اعلام آمادگي هدايتي براي خريد پرسپوليس

حسين هدايتي با انتشار عکس مشترکي از خودش و علي کريمي و همچنين مطلبي بلند در صفحه اينستاگرامش براي خريد باشگاه پرسپوليس اعلام آمادگي کرد. متن منتشره از سوي هدايتي به شرح زير است

کد خبر: 6062

تسنيم/ حسين هدايتي براي خريد باشگاه پرسپوليس اعلام آمادگي کرد.
حسين هدايتي با انتشار عکس مشترکي از خودش و علي کريمي و همچنين مطلبي بلند در صفحه اينستاگرامش براي خريد باشگاه پرسپوليس اعلام آمادگي کرد. متن منتشره از سوي هدايتي به شرح زير است:
«دقايقى پيش، جلسه صميمانه با اسطوره باشگاه پرسپوليس، على آقاى کريمى و درد دل فوتبالى طرفين
دوستان عزيز، اينجانب قريب 34 سال است که به لطف خداوند، مشغول به انجام فعاليت‌هاى مختلف اقتصادى و کارآفرينى در زمينه‌هايى از جمله کارخانه‌هاى توليدى، شرکت‌هاى بازرگانى، کشت و صنعت، ساختمان سازى و... مى‌باشم. بحمدالله پرسنل اين مجموعه‌ها به گواهى اسناد موجود در شرکت‌ها و به اذعان مسئولين مربوطه بالغ بر چند هزار نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم است.
طبيعي است که در مجموعه شرکت‌هايى با اين تنوع، شرکتى از موسسات يا نهاد‌هاى مختلف طلب کار يا به آنها بدهکار باشد.
اينجانب بارها تاييد کرده ام که اولاً، شرکت‌هايى از مجموعه تملّکات حقير که هر کدام داراى مديريت مستقل مى‌باشند از بانک‌ها وام اخذ نموده‌اند که تعدادى از آنها تسويه حساب، تعيين تکليف و تقسيط گرديده است. ثانياً کليه وام‌هاى دريافتى اين شرکت‌ها به صورت کاملاً قانونى، بدون استفاده از هرگونه رانت و البته با سپردن وثيقه ملکى اخذ شده است و ميزان کل آن‌ها از يک درصد دارايى اين مجموعه کمتر است؛ که اگر اين نبود در طول اين چند سال با وجود تغيير در دولت‌هاى مختلف با سلائق متفاوت و يا با سم‌پاشى‌هاى گروهى که با بى‌تقوايى، بداخلاقى و يا با کج‌فهمى قصد دارند تا سرمايه‌گذاران و فعالين اقتصادى که شفاف کار مى‌کنند را از کشور فرارى دهند، کشف و برخورد مى‌شد.
متاسفم که اين گروه کج‌فهم يا مغرض هر از چند گاهى براى اينکه خود يا رسانه‌شان ديده شود، با دروغ و تهمت، سعى در تخريب بنده دارند.
اينجانب، حسين هدايتى دولابى با افتخار عرض مي‌کنم که در راه اعتلاى اقتصادى، فرهنگى و ورزشى وطنم از هيچ تلاشى کوتاهى نکرده و نمى‌کنم و با تمام وجود و کاملاً شفاف به تلاش خود در هر زمينه که رسيدن به اين هدف را ميسر کند، ادامه مى‌دهم.
صادقانه اعلام مى‌کنم، على‌رغم همه تهمت‌ها و فشار‌ها در صورتى که پس از مشاوره با کارشناسان ورزشى و اقتصادى، به اين نتيجه برسم که با در اختيار گرفتن سهام باشگاه محبوبم، پرسپوليس، مى‌توانم به ورزش کشور خدمتى نمايم و مسئولين مربوطه نيز با شرايط منطقى خواهان اين امر باشند، اين کار را انجام خواهم داد.
اميدوارم همه با هم به جاى تلاش براى تخريب سرمايه‌گذاران در کنار آنان به رشد کارآفرينى و ريشه‌کن کردن فقر از جامعه، کمک کنيم نه اينکه با اين قبيل رفتارها باعث شويم که همه احساس کنند شفاف‌سازى در ايران يعنى به جان خريدن حرف‌هاى ناروا و تهمت‌هاى نابجا.
يا على»

نظرات بینندگان

ارسال نظر