صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

تنها ابهام ترکيب ايران: سردار يا گوچي؟

کد خبر: 6029

ورزش سه/ به نظر مي رسد کارلوس کي روش ترکيب اصلي ايران را انتخاب کرده و فقط در نوک حمله به جمع بندي نرسيده است.
تيم ملي در حالي بايد در مرحله يک چهارم نهايي جام ملتهاي آسيا به مصاف عراق برود که همه بازيکنان جز وحيد اميري آماده هستند و تنها اين بازيکن چپ پا است که با آسيب ديدگي دست و پنجه نرم مي کند. آمادگي بازيکنان ايران به دغدغه اي جديد براي کارلوس کي روش بدل شده است. انتخاب ترکيب اصلي از بين بازيکنان باتجربه و البته جوان هايي که مقابل امارات به ميدان رفتند و نمايش فوق العاده اي به نمايش گذاشتند کار کي روش را سخت کرده است. البته در ذهن کي روش ترکيب تيم ملي شکل گرفته و به نظر مي رسد اين مربي باهوش پرتغالي فقط در انتخاب سانتر فوروارد اصلي اش به جمع بندي نرسيده است.
درونز دروازه عليرضا حقيقي مي ايستد. در خط دفاعي سيدجلال حسيني، مرتضي پور علي گنجي، مهرداد پولادي و وريا غفوري به ميدان مي روند. جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، اشکان دژاگه، احسان حاجي صفي و مسعود شجاهي هم هافبک هاي تيم ملي خواهند بود. البته يک تغيير هم در خط مياني محتمل است. اينکه شجاعي از ترکيب خارج شود و خسرو حيدري جاي او را بين بازيکنان اصلي بگيرد. آنوقت با حضور حاجي صفي در چپ و خسرو در بال راست ، تيم ملي مي تواند اجازه نفوذ ار کناره هاي زمين را از وينگرهاي خطرناک عراق به نام هاي امجد خلف و احمد ياسين بگيرد.
در خط حمله اما ابهام وجود دارد. کي رروش هنوز نمي داند به سردار آزمون در ترکيب اصلي بازي بدهد يا رضا قوچان نژاد؟ سردار اگر بازي کند مي تواند مدافعان عراق را خسته کند و بعد جاي خود را به گوچي بدهد. قوچان نژاد هم بعد از گلي که وارد دروازه امارات کرد انتظار دارد که در ترکيب اصلي به ميدان برود. کي روش هنوز تصميمي در مورد انتخاب سانترفوروارد خود نکرده و اين تنها ابهام ترکيب اصلي ايران، دو روز قبل از بازي مقابل عراق است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر