صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شفيع: تيم کروش از تيم رايکوف و برانکو هم بهتر دفاع مي کند

کد خبر: 6026

خبرآنلاين/ بهرام شفيع مي گويد تيم ملي ايران همراه با تيم هاي کره، ژاپن و استراليا 4 تيم حاضر در مرحله نيمه نهايي جام ملت هاي آسيا خواهند بود.
بهرام شفيع مجري برنامه ورزش و مردم در مورد وضعيت تيم ملي فوتبال ايران گفت: «من خودم به اين تيم ملي اميدوارم. به نظرم تيم ملي حداقل به جمع 4 تيم برتر مي رود. ايران، کره، ژاپن و استراليا 4 تيم نهايي جام ملت ها را تشکيل مي دهند.»
او ادامه داد: «نکته تيم ملي اينجاست که مردم فوتبالش را نمي پسندند. اين براي همه مشخص است و شکي در آن وجود ندارد. ولي ويژگي تيم ملي هم اين است که تيم تر از همه تيم هاي ادوار گذشته است و خوب دفاع مي کند. من در اين سال هايي که فوتبال را دنبال مي کنم هيچ تيمي را نديده ام که به اندازه تيم کروش تيم باشد. يک بار تيم رايکوف در دفاع اين قدر خوب بود که البته آن ها هم اين انسجام دفاعي را نداشتند. يک دوره هم تيم برانکو خوب بود که به نظرم فوتبال تيم کروش قشنگ تر از فوتبال آن تيم است. تيم برانکو محتاط بود ولي تيم کروش استراتژي بهتري براي حمله دارد.»
رئيس فدراسيون هاکي در مورد حضور ايران در جام جهاني هاکي هم گفت: «ما با يک تيم نسبتا جوان در جام جهاني هاکي شرکت مي کنيم. به اين تيم خيلي اميدوارم و فکر مي کنم نتايج خوبي بگيريم. البته حتي اگر دهم هم بشويم کار بزرگي است و سعي مي کنيم بهترين تلاش را داشته باشيم. خيلي نبايد به فکر نتيجه باشيم.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر